Wpis z mikrobloga

Ogólnie mój błąd był.zawsze taki że byłem robotny

W sensie do pracy chodzę by pracować i jak dorabiałem sb na magazynach czy coś to wiedziałem że nie ważne co będę miał do zrobienia to moja praca bo mi za to płacą

przez takie myślenie które w sumie jest prawidłowe czuję się ruchany przez Januszu co dokręcają śrubę i płacą gówno i czuję że muszę walić w #!$%@? ile mogę ew markować że jestem mega zarobiony

Ile razy robiłem normę to później była ona standardem ew zero premi pochwał
A jak się noga poslozgnie to #!$%@? i wieczne poczucie winy że okradam kogoś biorąc wypłatę ew że szef jest łaskawy

Życie nauczyło mnie że muszę się tego wyzbyć i że to ja muszę ich ruchać a nie oni mnie

Z poprzedniej pracy nie mam znajomych a 2 lata się znaliśmy. Każdy ma kredyt dzieci swoje życie a ja byłem tylko kimś kto pracował a nie znajomym więc ...

Nie przywiązuje się nawet do ludzi w pracy . A mówienie że to rodzina to... Jak cię zwolnią to nikt się do cb nie odezwie
Podchodzę do tego że jestem tam tylko dla hajsu i tyle
Sory może musiałem to powiedzieć na głos

#januszebiznesu #kolchoz #zalesie #przegryw
#pracait #pracbaza #programowanie #korposwiat #programista15k
elozapiekanka - Ogólnie mój błąd był.zawsze taki że byłem robotny 

W sensie do pracy...

źródło: cGnx3f3JgvrN9XhTEHlFp2hZxDWG1cBQ

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Dodam że w każdej pracy gdzie byłem zawsze był krętacz co chodził na fajkę do kibla kombinował jak nie robić ew robił najgorzej jak mógł

Na magazynach co chwila papieros ew pogawędki a w pracy biurowej walenie w #!$%@? z terminami

Jak zobaczyli że jestem pracowity to w którymś momencie robiłem robotę za nich

Nie chodzi o asertywność a o podejście
Raz na taśmie wyrobiłem normę to poszedłem pomoc koledze co się
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Tez po 5 latach #!$%@? za marchewka na kiju i robieniu darmowych nadgodzin "Bo czuje sie zżyty z projektem i chce go oddać w jak najlepszym stanie" zmienilem swoje podejście. Teraz udaje ze #!$%@?, a na boku mam 2-gi etat dla niemca, prywatnie i mam 2 pensje. Tu plca, tam placa, pociagne tak jak dlugo sie da i mam w dupie bo oddalem dobre 5 lat zycia za damski #!$%@?
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Bylem mlody zara po studiach, poszedlem do pierwszsj pracy. Po 2-3 miesiacach wdrozenia zaczalem robic wiecej niz wszyscy, nagroda? 170 zl brutto. Bylo jak spluniecie mi w ryj, ale wazna zyciowa lekcja.
Od tej pory wolę leciec caly miesiac w ch#ja i miec stowke mniej :)
  • Odpowiedz
@Bombonier: to samo... Caly zespół nosiłem i znalazłem parę luk literówek czy zoptymalizowanej kod bo mówię że po godzinach zostanę nauczę się czegoś
#!$%@?...
Najlepszy zespół nagroda itp ale dla lidera
  • Odpowiedz