Wpis z mikrobloga

ciekawe która partia mogła brać pieniądze... hmmmmm


@Tylko_Seweryn: póki co to wiadomo, że Tarczyński z PiS ma powiązania z voice of europe. Szok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@uriel_ck: nawet Norwegia która śpi na gazie inwestuje w źródła odnawialne. Ponieważ gaz w perspektywie kilkudziesięciu lat się skończy.

Nie mamy problemu z wyżywieniem kontynentu. Żywimy jeszcze spora cześć świata kosztem naszego najbliższego otoczenia.
  • Odpowiedz
@Raa_V:
To fake, przecież nasze służby miały ministra ds bezpieczenstwa niejakiego Jarosława Kaczynskiego i kilka narzędzi do inwigilacji
  • Odpowiedz
@dqdq1 ropa się kończy już od kilku dekad. Norwegowie inwestują w odnawialne źródła energii, bo są dużo bogatsi niż Polacy i ich stać na to. Większość krajów UE nie jest tak bogata jak Norwegia, ale w imię wałku na gazie, kilkaset milionów (całą Europa wschodnia) ma żreć gruz, żeby w zimę nie zamarznąć. No chyba, że jesteś jednym z tych, którzy uważają, że wydanie ze 100 tysięcy na pompę ciepła i fotowoltaike
  • Odpowiedz
tak, ograniczenie stosowania nawozów produkowanych głównie przez Rosję,


@dqdq1: których import do Polski idzie codziennie w setkach ton jak nie więcej. xD
  • Odpowiedz
@maradero jest dokładnie na odwrót. Zielone łady dążą do wyeliminowania z gospodarki paliw kopalnych. A to zawsze było złe dla Rosji. Dlatego sponsoringu trzeba szukać w tych którzy najmocniej przeciw temu krzyczą. A to się okazuje że konpederaści. Z resztą widać po Polsce jak mocno ruska propaganda weszła i przeciętny obywatel dostaje palpitacji na samą myśl że mógłby oddychać zdrowym powietrzem i jeść zdrową żywność.
  • Odpowiedz
@michcio to ten okres przejściowy trwał jakieś pół roku? Masz problem z umiejscowieniem faktów według daty? Czy to ja jestem pierydolniety i uważam, że nie da się przejść z węgiel na gaz w pół roku? Czy może ty już robisz takie fikołki, jakbyś nie miał kręgosłupa, aby tylko broń boże nie wypowiedzieć źle o UE?
Co się zmieniło w pół roku, od ustawienia gazu jako zielonej energii, do momentu, że gaz jest
  • Odpowiedz
@dqdq1

@uriel_ck: wymiana pieców gazowych to perspektywa kilkudziesięciu lat. Jak najbardziej warto zacząć robić to już teraz.


@dqdq1 dobra, idź do TVP czy innej wyborczej, tam możesz robić z siebie głupka za pieniądze. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo nie chcesz podjąć się normalnej dyskusji to wiadomo od kogo jesteś.
  • Odpowiedz
@dqdq1 3 razy zadałem ci to samo pytanie, nie odpowiedziałeś mi ani razu. Po drugie jakiś wyzwiska? W którym momencie ci ubliżyłem? Bo kręcisz, odpowiadasz jakimiś frazesami zupełnie z dupy? Tak jakbyś chciał wiedzieć coś w danej dziedzinie, ale wolisz się nie zagłębiać. Jakieś niewygodne pytanie, to olewasz. Nosz kurva, przecież jesteś idealnym kandydatem do jakiegoś szmatławca, który stawia na klikalność i tylko ci zasugerowałem, że idealnie się nadajesz do TVP.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: Nadal mi ubliżasz i masz pretensje że zwracam ci na to uwagę.

Z pytaniami o przyszłość radzę udać się do wróżki ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz też udać się do polityka który powie ci że wie i jeśli nic z tym nie zrobisz to tak będzie na pewno. Ani jeden ani drugi nie powie ci uczciwie "nie wiem".

Natomiast sam uważam najgłębsza dywersyfikacja naszej sieci energetycznej
  • Odpowiedz
xD jakoś wydaje mi się że zielony ład i inne spowolnienia gospodarcze to Ruskie pomysły


@maradero: no na pewno #!$%@? xD Wcale nie jest tak, że ruscy szerzą antynaukową propagandę przeciwko rzetelnej wiedzy o klimacie i wcale nie jest tak, że zależy im na dalszym czerpaniu energii z gazu i paliw kopalnych xDDDD
#!$%@? jaki to zielony łąd jest zły to jest właśnie ruska propaganda i pomysły
  • Odpowiedz