Wpis z mikrobloga

#przegryw #fobiaspoleczna #facebook

Ja pierdziele, ludzie nawet na facebookowej grupce dotyczącej fobii społecznej piszą z imienia i nazwiska, mają dodane zdjęcia, a potem się czepiają, że ktoś napisał anonimowego posta z pytaniem jaką mają pracę.

To chyba jakieś oskarki, przebierańce. Prawdziwy fobik społeczny pisałby jedynie anonimowo, a nie podpisywał się z imienia i nazwiska i wrzucał swoje sweet focie na fejsunia, tak aby cały świat widział ich spie.dolenie.
  • 9
  • Odpowiedz
@ziomus0812: Też mnie #!$%@?ą te wszechobecne anonimowe pytania, ludzie szukają np. przejazdu, a wstydzą się pokazać ryja. xD To skąd mam wiedzieć, czy w ogóle będę chciał zabierać taką osobę? Na szczęście z tego co zauważyłem na takie anonimowe ogłoszenia bardzo rzadko ktokolwiek odpowiada, niezależnie od dziedziny.

A co do grupy, to mogą tam być osoby z różnych krańców spektrum zaburzenia albo nawet takie, które kiedyś się z danym problemem borykały,
  • Odpowiedz
@ziomus0812: Na portalach społecznościowych pod swoimi prawdziwymi danymi osobowymi najczęściej publikują atencjusze i idioci. Nie zaliczając do nich ludzi, którzy prowadzą firmę lub inna działalność i reklamują się w mediach, no i część polityków która prowadzi kampanię.
Większość normalnych ludzi z wiekiem usuwa lub ustawia profil jako prywatny, żeby jak najmniej można się dowiedzieć o nim i jego życiu.
  • Odpowiedz