Wpis z mikrobloga

#!$%@? jest monopol, niektóre kraje jak mają np, zbyt mało konkurencji na Internet, sieci telefoniczne to potrafiła łupić 5-6x tyle co u nas, niestety u nas na takiej zasadzie działa alle-drogo, na aukcjach za 20-30zł potrafią dosłownie "#!$%@?ć" 1/3 pieniędzy na prowizje i legalnie kradną prowizję od wysylki
Kiedyś wystawienie aukcji kosztowało 0,08zł (8 groszy) i prowizja wynosiła np. 60-70 groszy od sprzedaży za ~25zł dzisiaj jest to 10x tyle i dalej regularnie co jakis czas tylko wszystko rośnie. ŻA ŁO SNE GÓ WNO
#allegro #zakupy #pieniadze #gownowpis #jdg #dzialalnoscgospodarcza
artem17 - #!$%@? jest monopol, niektóre kraje jak mają np, zbyt mało konkurencji na I...

źródło: prowizja-z-pizdy1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Elberus

OLX sprzedaz zalezy od farta tam czesto mam ceny -30% tansze a i tak ludzie piszą gówno wiadomosci z których nic nie wynika a ja finalnie trace czas i nie dochodzi do sprzedaży, kliencie z facebook marketplace i olx to stan umysłu a allegro niestety przez 10 lat prowizje min. x4-x5 podnieśli #!$%@?. Z samej kategroii nieruchmosci, motoryzyzacja w skali 1 miesiąca to dziesiątki milionów a to pewnie z 5% lub
  • Odpowiedz
Z samej kategroii nieruchmosci, motoryzyzacja


@artem17: akurat w kategorii nieruchomości i częsci kategorii motoryzacja (ogłoszenia samochodów) nie mają nawet 1zł prowizji, bo to ogłoszenia i nie zawiera się umowy przez allegro.
  • Odpowiedz
@artem17: allegro to masakryczne GÓWNO. Usunęli mi aukcję, która była aktywna za 2 lata i była całkowicie zgodna z regulaminem. Usunęli, bo według nich sprzedawałem jakiś zakazany przedmiot. Tego zakazanego przedmiotu nigdy nie wystawiałem i nawet nie wiem jak wygląda. Coś na zasadzie wystawiasz szklankę, a oni ci piszą że nie wolno sprzedawać broni palnej. Więc się zapytałem czy ich tam przypadkiem całkiem nie #!$%@?ło? I rzekomo jakiś zespół specjalistów od
  • Odpowiedz