Wpis z mikrobloga

@cordianss: @dobry-informatyg ja jak rekrutuję ludzi i ktoś jest po studiach IT to zadaje zazwyczaj mniej wymagające pytania aby się dostał. Natomiast osobę bez studiów zawsze przemagluje przez co nie dostaje się. To jest tzw. ochrona rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: xDDDDDDDDD nie pracuję w it, ale zawód też blisko powiązany (elektronika) i #!$%@? u nas dostać się bez studiów to autentycznie trzeba być jakimś #!$%@? geniuszem xD już nie wspominając o tym że w 99,9% przypadków gdyby nie studia to ludzie u nas którzy wymiataja w jednej dziedzinie w życiu by się tą dziedziną nie zainteresowali, no bo jakoś średnio chce mi się wierzyć żeby ktoś tak sam z siebie
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: Na razie najlepszy miesiac $50k ale pewnie do $125k tez dojade. Chyba ze liczymy opcje od klienta to dostalem wycenione na $200k ale tutaj vesting to 3 lata, 1 rok cliff.

Wiem ze dla was to ogromne kwoty wiec od razy przychodzi cope ze nikt tyle nie zarabia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oskariat: to chyba pierwszy taki bogol, który siedzi na wykopie i wyzywa ludzi, że mało zarabiają. Co do poprzedniego komentarza

kiedy koledzy bez studiow dawno przebili 100k/mies bo maja 3-5 lat wiecej komercyjnego doswiadczenia.


to musisz być nieźle naiwny, jeśli uważasz, że każdy kto wyprzedza kogoś o 3-5 lat, kosi 100k/msc xD
  • Odpowiedz
to chyba pierwszy taki bogol


Jak dla ciebie ~$400k rocznie to bogol to mamy troche inna perspektywe na swiat. Myslisz ze dobrze zarabiajacy ludzie nie maja swoich guilty pleasures? Mnie smieszy bol dupy polaczkow zarabiajacych tyle co junior w USA ktorzy maja sie za ekspertow w branzy.

musisz być nieźle naiwny, jeśli uważasz, że każdy


@dobry-informatyg: nie wiem czy kazdy, ja mowie raczej o ludziach ktorzy sa inteligetni – debilowi oczywiscie
  • Odpowiedz
guilty pleasures?


@Oskariat: guilty pleasure = wykop i #!$%@? innych że zarabiają mniej w co drugim komentarzu xD

Jak dla ciebie ~$400k rocznie to bogol

typie, jesteś już nudny z tym swoim czepianiem się za słówka, nazwałem cię tak, ponieważ to ty się obnosisz non stop pieniędzmi, kreując się na takiego i ubliżasz ludziom ze względu na to ile zarabiają. Zachowujesz się jak burak, dorobkiewicz. 400k$ to jest dużo na tle
  • Odpowiedz
guilty pleasure = wykop i #!$%@? innych że zarabiają mniej w co drugim komentarzu xD


@dobry-informatyg: dokladnie, odskocznia w trakcie pracy bo odpisanie zajmuje 30s a ile bolu dupy u was wywolam to moje. A do "biednych" ludzi nic w rzeczywistosci nie mam, szanuje kazdego kto nie jest pasozytem spolecznym (czyli pracuje, placi podatki w kwocie pokrywajacej uslugi publiczne z ktorych korzysta, sam sie utrzymuje).

Uwazam ze $400k to nadal malo,
  • Odpowiedz