Wpis z mikrobloga

W zeszłym tygodniu podszedł do mnie kierownik z tekstem że wszystko fajnie, ale pracuje już trzeci tydzień więc pasowałoby żebym zaczął robić ponad normę. Mówię że nie ma szans, zresztą i tak szybko pracuje skoro dzwonili do agencji żeby nie przerzucała mnie do innych firm. Kierownik zrobił smutną minę i dalej do mnie gada jak to chłopaki obok robią więcej, odpowiadam mu że oni mają kontrakty na akord, ja mam umowę i muszę zrobić jedynie tą dzienną normę(jak się umawiali z moją agencją). Już nawet mimo tej umowy, po wyrobieniu normy zamieniam się w pana "Przynieś", "Podaj" - zmontować 50% więcej w takim systemie się zwyczajnie nie da. Dzisiaj znowu przylazł Smutny Kierownik; "szef mówi że nie opłaca nam się ciebie trzymać". Tam może 3 godziny przed końcem(nie miałem przy sobie telefonu) znowu przyłazi Smutny Kierownik, z propozycją pracy bez agencji ale na akord - spadaj gościu Xd Zwolnili mnie. Teraz dzwoniłem do agencji co dalej z tą sytuacją, mam ich zgodę na powrót do poprzedniej pracy( Wasza wysokość jest zbyt łaskawa), dużo, dużo, dużo, dużo czystszej pracy. Nareszcie robota po której nie będę kaszleć kurzem, tyle że godzin(pieniędzy) mniej ()
#swstory #emigracja #pracbaza
SaintWykopek - W zeszłym tygodniu podszedł do mnie kierownik z tekstem że wszystko fa...

źródło: temp_file257320129783352709

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 3
@Fanaticz Wiem, od kiedy tam pracuje kaszle jak #!$%@?, mimo że nie pale. Ale co zrobić kiedy agencja nie chce ci zmienić pracy, przynajmniej dopóki firma w której pracujesz cię nie zwolni. Gdybym umiał być patusem odwaliłbym chorą akcję, że tak nie umiem to co najwyżej zaspał bym do pracy, tyle że szkoda by mi było pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Cobalt-Kinetics: Przeglądając opinie tych agencji, to wygląda na to że wiele zależy od szczęścia.
Na dodatek w tej konkretnej agencji wiele opinii jest wystawionych z kont które mają na koncie 1 opinie tylko dla tej firmy. Kto zakłada konto tylko po to żeby dać 5 gwiazdek?
fhgd - @Cobalt-Kinetics: Przeglądając opinie tych agencji, to wygląda na to że wiele ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@DrMiranda Nie, tylko raz mi dali i to #!$%@? jednorazową Xd Następnego dnia byłem w biurze po więcej i więcej to powiedzieli mi że nie ma, a dla mnie specjalnie nie będą zamawiać skoro nikt inny nie chce Xddd
  • Odpowiedz
  • 2
@NexciaK To wygląda tak że przywożą ci duńskie wózki z #!$%@? deskami, w sensie że takie spróchniałe mocno. Ty musisz pościągać z nich co jeszcze nie zardzewiało. Metale powyrywać wyczyścić i przekręcić do mniej #!$%@? desek. Tak średnio na cały wózek tylko 3 max 5 desek się nadaje. A w twojej normie jest do skręcenia 2x60 w miarę sprawnych desek, odrywając i czyszcząc przy tym metale ze spróchniałych. Na początku faktycznie wybierałem
SaintWykopek - @NexciaK To wygląda tak że przywożą ci duńskie wózki z #!$%@? deskami,...
  • Odpowiedz