Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Robię remont i nie mam pomysłu co zrobić z pięknymi drzwiami w stylu prl, drewno sosnowe, stara szyba, z jednej strony chropowata, z drugiej płaska. Drzwi odświeżyłem, pomalowałem farbą kazeinową, efekt jest całkiem ok.

Problemem jest szyba - nie chcę jej zmieniać, od strony płaskiej mogę nakleić naklejkę matującą - boję się jednak, że po stronie ornamentowej nie nakleję jej tak samo, po prostu będzie odstawać. I teraz pytanie - macie pomysły? Panele ażurowe chyba odpadają, za drogi biznes plus ciężko będzie to zamontować w wąskiej framudze. Chcę po prostu możliwie ładnie zrobić to co już jest, w ramach recyklingu.

#remont #remontujzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
@mirko_anonim: trudno tu podpowiedzieć coś, co nie będzie wyglądało słabo, jeśli chcesz zachować szyby.
Gdyby mi całkiem przeszkadzały to rozważyłabym wyjęcie ich i wstawienie mimo wszystko nowych zamleczonych fabrycznie, ewentualnie nawet dykty na ich miejsce i przemalowania tym samym kolorem co drzwi.
A jak chcesz iść w samoświadomy, ale estetyczny DIY to otapetuj tę dyktę jakąś fajną tapetą. Tylko tu znowu niekoniecznie wyjdzie tanio, bo dobrej jakości tapeta, która by w