Wpis z mikrobloga

Dużo tu widziałem komentarzy że ludzie dobierają się w związki na tym samym poziomie atrakcyjności, ostatnio siedziałem sobie w jednej galerii czekając na kumpla i tak sobie obserwowałem pary to zawsze facet był o kilka klas wyżej niż kobieta ogólnie to wszędzie tak było
Nawet znajomi co są w związkach to facet o wiele lepiej wygląda niż kobieta (chłop 7/10 laska 4/10). To nie wiem skąd się wzięło wasze myślenie że ludzie dobierają się na tym samym poziomie atrakcyjności
#blackpill #przegryw #zwiazki
  • 22
  • Odpowiedz
Dużo tu widziałem komentarzy


@Przegryw196cm: Ile? Z 5? Już na wykopie trochę czasu jestem i zdecydowanie częściej spotykałem się z stwierdzeniami o wystrzelonym w kosmos ego p0lek, które będąc 3/10 oczekują facetów co najmniej 7/10
  • Odpowiedz
@Przegryw196cm K0bieta zawsze chce lepszego pod każdym względem wzrost, zarobki, inteligencja,humor hipergamia panie też już od dawna to zauważyłem, że chłop przeważnie jest 6/10 baba 4/10 a nawet 3/10 a coraz częściej już 7/10 i 3/10 ale nie jest to regułą, w obecnych czasach to chłopy zaniżają standardy przez wywalone ego p0lek od nadmiernej atencji od simpów i social mediów 10/15 lat temu było na odwrót.
  • Odpowiedz
@Przegryw196cm: No ciekawe, ja mam dokładnie odwrotne wrażenie. Że prawie zawsze kobieta jest bardziej atrakcyjna niż jej partner.

Zresztą, to czysta statystyka. Pięknych kobiet jest całe mnóstwo, a atrakcyjnych, zadbanych mężczyzn ledwo promil. To gdzie niby mają powstawać te pary o których piszesz?
  • Odpowiedz
@Przegryw196cm te o przeciętnej urodzie nie są zmanierowane, nie oczekują w związku sponsoringu, szczerze kochają, są wierne i potrafią budować wspólną przyszłość na uczciwym podziale ról
  • Odpowiedz
@Przegryw196cm: mocno przeceniasz atrakcyjność tych chłopów
@BlackpillRAW kiedyś bardzo fajny post wstawił o w tym, że przeciętny przegryw nie umie oceniać męskiej atrakcyjności
Dla ciebie każdy normik to 7/10
W rzeczywistości 7/10 to już całkiem przystojny chłop, takich np na klasę jest conajwyzej dwóch
  • Odpowiedz
@janeeyrie: fakt że przystojnych facetów którzy są widzialni dla kobiet(czyli Chad) jest mało tu pełno zgoda, ale że takich kobiet jest mnóstwo to trochę nieprawda. Większość to przecietniary a ładnych jest więcej niż ładnych typow, ale bez przesady że mnóstwo
  • Odpowiedz
Mordo, skoro zawsze w parze bardziej podoba ci się facet, to mam dla ciebie złą wiadomość (a może dobrą?)


@Pryttt-ytka: Tak serio też o tym myślę, ale mam niechęć do związku intymnego z facetem. Bogu dzięki wyjeżdżam za granicę i tam widzę, że jednak są kobiety, które są zainteresowane facetami, a nie ich portfelem, wyglądem i atrybutami.
  • Odpowiedz