Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie. Pojawia się informacja ze niespodziewanie zmarł polski general. Informacje podaje wojsko polskie. Są informacje, że tego dnia zbombardowano bunkier dowodzenia na Ukrainie, gdzie mogli być wysocy dowódcy zachodu jak twierdzi prorosyjska strona(tak wiem, że masa propagandy, ale i pojawia się tam też czaasami prawda, którą zachód potwierdza na końcu). Sprawdziłem tego generała i pojawiał się już na Ukrainie podczas szkolenia żołnierzy Ukrainy. General który miał doświadczenie z wojskami ukraińskimi na Ukrainie - można założyć, że nie możemy wykluczyć, że był obecny na Ukrainie w dniu "niespodziewanej śmierci". Możemy tutaj o tym dyskutować, może ktoś wrzuci niepodważalny dowód, że to kłamstwo, ale jak ktoś tu wrzuci taką informację jaka zalewa internet to z miejsca DLACZEGO MODERACJA NIE USUWA I NIE BANUJE TAKIE WPISY!?
Jesteście jak sekta i fanatycy xD
#ukraina #wojna
KarolaG17 - Mam takie pytanie. Pojawia się informacja ze niespodziewanie zmarł polski...

źródło: temp_file7657064978041493259

Pobierz
  • 9
  • 5
@krisip: @thorgoth oczywiście że zawsze kłamią, mówienie od roku że są siły nato na Ukrainie też wyśmiewaliście, ale jak ostatnio potwierdzili to Niemcy i Sikorski to co? To już ta prorosyjska propaganda nie była taką propagandą? To może w ogóle włączcie sobie TYLKO zachodnie media wyłączmy całkowicie drugą stronę i wszystko będziemy wiedzieć bo o wszystkim nam powiedzą
oczywiście że zawsze kłamią, mówienie od roku że są siły nato na Ukrainie też wyśmiewaliście, ale jak ostatnio potwierdzili to Niemcy i Sikorski to co? To już ta prorosyjska propaganda nie była taką propagandą? To może w ogóle włączcie sobie TYLKO zachodnie media wyłączmy całkowicie drugą stronę i wszystko będziemy wiedzieć bo o wszystkim nam powiedzą


@KarolaG17: Człowieku. Na Ukrainie siedzi garstka wyszkolonych specjalistów, a będący przed emeryturą Marczak pracował w