Wpis z mikrobloga

@StarozytnyWarmianin:
Mój tata miał cukrzycę trudna do opanowania plus kilka innych ciężkich schorzeń. Robiły mu się dziury głównie w stopach. Chodził codziennie do poradni chirurgicznej bo chirurg musiał usuwać martwa skórę nakładać jakieś leki itd. Mój ojciec brał leki, brał insulinę i ponad rok tak egzystował. Konon leży w tym barłogu, osranej pieluszce, a oni zapewniają, że jak zrobi się ciepło to wyjdą przed chatkę. W życiu w to nie uwierzę
@Puszysta69: a czego się spodziewać po debilach, którzy wysyłali mu (pamiętna paczka srawka po ostatniej wizycie w szpitalu) ciastka i musy owocowe bo byl na nich napis BEZ CUKRU. To, że chodzi o cukier dodany to już te ameby nie są w stanie rozkminic, jedz Krzysiu, to dobre dla ciebie, zdrowe, że asz asz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StarozytnyWarmianin: patrząc na to, że jeden człowiek utrzymuje kilka rodzin to powinni na jego dmuchać i chuchać. Powinni go umyć szlauchem i szarym mydłem. Ruszyć go z domu i zatrudnić pielęgniarkę. Źródło utrzymania się skończy, domek drewniany dla miasta Białystok. I tak się kończy eldorado. Szkoda tylko, że śmierć knura jest jedynym wyjściem z tej sytuacji.
Picie napoji bezcukrowych jest równie niewskazane przy cukrzycy, jak picie słodzonych cukrem. Słodzik jest szkodliwy dla cukrzyków


@Puszysta69: z tego miejsca pragnę uspokoić, kononowicz nigdy nie będzie pić napoi słodzonych słodzikami, a propozycję picia czystej wody potraktuje jako atak i próbę torturowania go. Także w jego menu pozostaną mleko, czyste soki owocowe i inne napoje pełne czyściutkiego cukru.
@Puszysta69:

Picie napoji bezcukrowych jest równie niewskazane przy cukrzycy, jak picie słodzonych cukrem.


Brednie. Sztuczne słodziki nie mają kalorii (IG równe zero) a ich wpływ na poziom glukozy we krwi jest minimalny. Ogólnie mają one swoje wady (np. prawdopodobnie negatywny wpływ na florę jelitową) ale jeśli rozpatrujemy je stricte pod kątem cukrzycy typu II to na pewno ich używanie jest 100x lepsze niż picie napojów z naturalnym cukrem.

Aspartame is 200