Wpis z mikrobloga

est potencjalnym zakazicielem nowej partnerki swoimi problemami, więc albo niech się wyleczy na 100%, albo niech nie wiąże się wcale


@AlienFromWenus: teraz wiesz dlaczego faceci nie chcą wiązać się z babami po przejściach
@Noonecares123: oczywiście xD dzbany z wiadomych tagów obrażają kobiety, to takie jak ty siedzą cicho, ale uruchamiają się, gdy któraś z takich jak ja ma własne zdanie, potrafi powiedzieć o płci męskiej że też jest niedoskonała, że wybierają ujowe kobiety a potem na ich podstawie obrażają wszystkie. Śmieszna jesteś.
@AlienFromWenus: nie, po prostu nie dzielę na płeć toksyczności. Jesteś tak samo toksyczna, jak ludzie z tagów, których wskazujesz. Punktuję niewłaściwe zachowania niezależnie od płci, w dupie mam solidarność jajników, jak nie zgadzam się z czyimś zdaniem. Niezależnie od płci, orientacji seksualnej i innych czynników jeśli jesteś szkodliwy to ci to powiem, a jesteś szkodliwa swoim zachowaniem równie mocno co mizogini ze wspomnianych tagów.
@dvnx: Słabych mężczyzn zmiotą z planszy, ale według mnie narcyz mężczyzna jest mniej przebiegły tyle że różowe są bardziej podatne na zniszczenie psychiki, ja po takim jestem a jedynie co mi to dało to bardzo ważne doświadczenie życiowe, dzięki niemu jestem silniejszy i potrafię sobie dobierać o wiele lepsze partnerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Weź to sobie jako lekcję i idź do przodu