Wpis z mikrobloga

Komfort życia na stimach (medi) się poprawia, ba! Zupełnie inne życie, ale ten #!$%@? sen. No #!$%@?... Człowiek jest zmęczony, czuje się jak ściera, a kolejna noc to kalejdoskop. Raz zasnę koło 22-23:00 i budzę się kilka razy by finalnie obudzić się o 4-5:00 i nie móc dalej spać, raz po północy i śpię do rana. Już nie tyle co organizm jest naspeedowany, ale jak człowiek żyje w ciszy przez większość dnia, przebudzi się w nocy i go #!$%@? natłok myśli to kaplica. Jak zawsze miałem problemy ze snem jak to przy ADHD xD tak teraz mam dość, poważnie.

#adhd
  • 6
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: ja po 5mg medi ir czasami fajnie zasypiam, mowie sobie, ze to za malo zeby "naspeedowac", ale wlasnie uspokaja i wycisza. Tylko znow brania w ciemno w nocy chyba bym nie ryzykowala w tygodniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@NKPL ja zazwyczaj biorę 5 IR rano by się rozkręcić i właśnie pod wieczór jak schodzi CR bo tak jak piszesz, 5 IR nie speeduje, ale coś tam działa. Musze jakoś to ogarnąć bo z medi nie mam zamiaru rezygnować, ale tak się żyć nie da XD
@DarkAlchemy rano 5 albo 10 IR w zależności czy chce się lekko pobudzić czy potrzebuje działania, 13/14 czasami później 20 mg CR, jak CR działa
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Też mam notoryczne problemy ze snem, ale generalnie wyznaję zasadę, zero kofeiny na 6h przed sem i na 1h przed snem bierę sobie melatoninę, akurat korzystam z Neosen forte (w każej aptece bez recepty), na opakowaniu jest napisane, że 1 kapsułka na godzinę przed, ale na mnie jedna nie działa więc biorę 2. Dzięki temu od chyba miesiąca się wysypiam.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: może to wieczorne medi to już za dużo?
a melatonine bierzesz? jako adhd nam wydziela się później i kompletnie inaczej, trza brać, dlatego mamy takie problemy ze spaniem i jedzeniem. mnie kazała zacząć od 1mg dwie godziny przed snem i totalnie zrobić rutynę snu (niestety XDDDD i to pole mi sie najgorzej sprawuje XDDD). + nie wiem jak u ciebie ze sportem i jak działa, ale mnie drenuję (i ja
  • Odpowiedz