Wpis z mikrobloga

Idę o zakład że mało kto się do niego #!$%@? że kopiuje kolejny produkt.
Jak #friz zrobił RUSH/NORUSH to wszyscy z nim jechali że próbuje zrobić napój PRIME, ale jak to samo robi #budda to jest mistrzem marketingu.
Widząc po IG to wygląda to na zwykłe energetyki. Myślałem że zrobi coś zdrowszego, wodę witaminową czy coś w tym stylu a leci po taniości, trując dzieciaki.
MrBeast - Idę o zakład że mało kto się do niego #!$%@? że kopiuje kolejny produkt.
Ja...

źródło: GJiMCd3WsAADNXS

Pobierz
  • 15
@MrBeast: Popek - prekursor sprzedaży energetyków. Sprzedawał już w 2016 roku.

Jego fani myślą, że to geniusz. Loterię wymyślił, energetyki może też. Szkoda tylko, że jak zorganizował swoją loterię rzutkową na audi, to ludzie mieli problemy. Później przyszli z lupulusa i wygląda to jak trzeba. Ciekawe ile to będzie kosztować, bo może być w cenie Red Bulla a i tak twardogłowi polecą kupić.
Myślałem że zrobi coś zdrowszego, wodę witaminową


@MrBeast: Wam już się serio odkleja od tego zdrowego? Chcesz pić zdrowo to pij wodę, a nie chcesz pić DOZE to nie pij, nikt nie zmusza

trując dzieciaki


Takie #!$%@?, a jak Messi reklamuje Pepsi to nie truje już dzieciaków? XD Jakoś za dzieciaka kupowałem puszki które reklamował Ronaldinho i nic się nie stało XD

PS. Te wody od Friza to jedno wielkie gówno,
@10kobla: A czemu mają nie polecieć tego kupić jak będzie w cenie RedBulla? Jak każdy energetyk smakuje tak samo, skoro ludzie przepłacają za RedBulla to i przepłacą za jego produkty
@danoneek: To już lepiej dziczka się napić i tym samym wesprzeć chłopaków którzy widać jak dochodzili do tego co mają od a do z, a nie jakiś sztuczny twór który pojawił się z nikąd z milionami na super samochody. Nie boli mnie sraka, że się dorobił. Bardziej chodzi o to, że ryje czosnek młodym którzy myślą że ciężką pracą można się dorobić takich kokosów w rok np... Później taki Maciej pójdzie
@Artrix: Pucha ze swoim logo nawet większość tych tanich/marketowych energoli tak robi, ogólnie tez kiedyś zastanawiałem się czy nie zrobić swoich natomiast trzeba było od razu całą paletę kilku tysięcy puszek kupić.
@Tranzol: No kumam, ja mam w dupie te ich produkty, czy to Friza, Buddy czy chłopaków z WK. Kupuje to na co mam ochotę, ale też mam w dupie kto coś kupuje. Niech sobie każdy kupuje co chce

@straszny_cham Ta, typowe, jak nie ma innego punku zaczepienia XD
@Tranzol w przypadku takich różnych napojów i produktów od jakichkolwiek influencerów trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie kogo z nich chce się wspierać i wtedy dokonać jakiegoś wartościowego podziału tych influencerów na tych na których warto wydać pieniądze no i zależy też jaki produkt oferują.
Jeżeli to jest coś wyjątkowego choćby z tego powodu że nie idzie takich rzeczy gdzieś dostać no to to już jest na Plus.
Jeżeli to są rzeczy codziennego