Wpis z mikrobloga

@MakaronowyStwor napij się wody to odechce ci się pić słodkie ( ͡º ͜ʖ͡º) niby brzmi głupio prosto, ale tak jest. Jak masz ochotę na słodkie picie to wystarczy że napijesz się zwykłej wody i pragnienie minie, wyjdzie o wiele zdrowiej, taniej, a jak się przyzwyczaisz to i przyjemniej. Najlepiej kranówy, bo w Polsce jest dobra woda do picia w kranie
@MakaronowyStwor: jak chcesz tanie napoje zero do picia to polecam napoje bolero w proszku, przykładowo ice tea lemon/peach są bardzo dobre, saszeta kosztuje mniej niż 2zł i styka na 1,5l-3l wody (zależy jak słodkie chcesz), ja akurat kupuje na promocjach żywca zdrój w butelkach 1,75l w biedronce i za takie ice tea zero 1,75l wychodzi mniej niż 4zł, mają też w ofercie mniejsze saszety jakbyś sobie chciał zabrać do kieszeni i
pół roku zakupy w Auchanie tylko uzbierałem tam z lekko ponad 20zł


@farbowanylisek: Jakim #!$%@? cudem, jak ja jednego dnia potrafię ponad 100zł #!$%@?ć? A najczęściej około 10-15zł na zakupy, co daje około 50-60zł miesięcznie i to nie korzystając wybitnie z kuponów czy specjalnych promek? W pół roku to mam minimum 250zł na Skarbonce...
@Piskariota15: nie, do tego dzbanka z zestawu z 10 malin wrzucić na końcu, po kilku godzinach woda będzie cała różowa (nie wiem dokładnie jak długo się czeka, bo kiedy się budzę już mi żona dawno zrobiła ;). Nie mogłem się przestawić na picie czegoś bez cukru i to mi pomogło. Ostatnio nawet chętniej to biorę niż lemoniadę którą mam pod ręką.

btw nie chciało mi się bawić z małymi butlami w