Wpis z mikrobloga

@JanRouterTrzeci: Ci sami ludzie zarzucają ruskim wszystkie najgorsze cechy, a sami brzmią jak ostatni degeneraci i socjopaci. W sumie to nawet gorzej, bo siedzą przed monitorami podnieceni i uradowani jak widzą że człowieka został kawałek mięsa i parę flaków. No, tak zapomniałem, przecież to nie człowiek, ale to my jesteśmy spoko, my nikogo nie dehumanizujemy, onutzo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Normalny zdrowy człowiek chciałby unikać takich widoków
Trza było nie napadać na Ukrainę. Siedzieć w domku z desek i srać do dziury w ziemi. To wam się wojaczki zachciało, ehhh.
@gandalf_rzulty: ale to terroryście który próbował #!$%@?ć do zełenskiego właśnie #!$%@? ucho typie xD

A jeśli chodzi o rzeczywiste działania zbrojne na froncie wschodnim to twoje #!$%@? memy nic nie zmieniają, po dwóch latach już mógłbyś się nauczyć - jak ktoś dostaje #!$%@?, to są to ukry. Zobacz sobie chociażby ostatnie złomowanie elektrowni wodnej na Dnieprze.
@JanRouterTrzeci muchy bym nie skrzywdził a przemoc mnie ogólnie brzydzi, ale oglądanie jak ruskie giną czy czytanie o tym wielką radość mi sprawia. Najwyraźniej podświadomie umysł cywilizowanego człowieka zauważa, że ruskie są niżej w hierarchii niż robactwo
@JanRouterTrzeci: zjeby na wykopie skonczyliby dokładnie tak samo gdyby do mieszkania zapukały trepy i siłą wysłaliby ich na front. A ktoś mądry na necie napisałby "Dobrze im tak, niech zdychają". Niesamowite zezwierzęcenie i zidiocenie panuje na mikro