Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest tutaj jakiś chad uwięziony w ciele przegrywa? Mam taki problem, że moje zachowanie komplenie nie współgra z wyglądem. Tak jakby wziąć brzydkiego, niskiego gościa i przez przypadek dać mu w genach dynamine. Przez spory czas żyłem w nieświadomości dopóki ktoś mi nie zwrócił uwagii albo nie wyśmiał. Miewałem długie momenty depresji czy zamykania się w sobie, gdy zbyt mocno analizowałem swoje życie, czytałem #blackpill i nadal miałem 0 par na #tinder. Problem jest też taki, że gdy wchodze na poziom racjonalny: nigdy nie miałem dziewczyny + na zdjęciach wyglądam źle + nie mam żadnych sukcesów na żywo, to po jakimś czasie mój mózg tworzy mechanizm wyparcia i nie mogę przyjąć tego do wiadomości. Nadal bywam zbyt pewny siebie, czasem do kogoś zagadam, szukam wzrokiem czy ogólnie oczekuje więcej jak na swoje możliwości.

#przegryw #przemyslenia #psychologia #zwiazki #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest tutaj jakiś chad uwięziony w ciele p...

źródło: sddefault

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jakos mocno przegrywowo nie wygladam ale mam dokladnie to co mowisz, generalnie lubie imprezy, lubie randkowac, spotykac sie z dziewczynami, mam zasoby Oskarka Developerskiego i mam wrazenie ze w ogole inne zycie powinienem prowadzic, wewnetrzne uczucie ze cos jest nie tak, nie jestem w miejscu w jakim powinienem byc, jakbym wypadl pod teksture w grze komputerowej xD
  • Odpowiedz
@StaryDziad12: Relacje z kobietami? Czyli gość który kopiował materiały od innych, polecam oryginał czyli Kamil z kanału Samiec Alfa, moim zdaniem najlepszy tego typu kanał w PL. A 'musisz wiedzieć' niestety ale może powodować zgorzknienie, brak szczerej chęci na poznawanie kobiet pomimo że część materiałów ma spoko
  • Odpowiedz