Wpis z mikrobloga

Mireczki jest sprawą. Dodałem opinie na google na temat myjni samochodowej. Mianowicie wskazałem na problem ze na myjni nie ma ciepłej wody i odradzam myć samochód. Na automacie wyraźnie jest napisane że mycie za pomocą gorącej wody. Co o tym myślicie ? Sam zarządzałem zwrotu 5 zł i Właściciel się oburzył xD Właściciel myjni napisał mi tak :

Zmiana temperatury wody z 50 stopni na 30 stopni nie ma żadnego znaczenia dla procesu mycia i czyszczenia pojazdu co potwierdzone jest dziesiątkami tysięcy umytych pojazdów dziennie na tego myjniach Ehrle więc Pańskie żądania są cokolwiek nie na miejscu i mają na celu wyłącznie nienależne uzyskanie od nas żetonu za usługę jaką wykonał Pan na myjni. Wysuwanie tak poważnych oskarżeń oraz pomówień jakie kieruje Pan pod naszym adresem w mediach społecznościowych i poniższym mailu bez jakichkolwiek podstaw jest dziś regulowane prawnie i mogą spotkać Pana przykre konsekwencje wypowiadanych przez Pana słów co w świetle przytoczonych tu faktów oraz specyfikacji technicznej myjni, systemu pieniącego i chemii jest wyjątkowo łatwe do zrealizowania. Proszę zatem o rozwagę i usunięcie obciążających samego siebie wpisów gdyż nie mają nic wspólnego z prawdą. A Pan ośmiesza się swoimi wypowiedziami nie mającymi pokrycia w rzeczywistości i w sytuacji braku jakiejkolwiek wiedzy technicznej dotyczącej procesów technologicznych myjni pozwalającej na wysuwanie tego typu oskarżeń #motoryzacja #detailing #samochody
Megasuper - Mireczki jest sprawą. Dodałem opinie na google na temat myjni samochodowe...

źródło: temp_file3152555652295734752

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • 355
@Megasuper:
a) usługa jest niezgodna z tym co napisał bo obiecywał gorącą zmiękczoną wodę, więc jak już to powinien zmienić wszystkie naklejki z opisem programu
b) niech się pan właściciel zapozna z kołem sinnera które jasno opisuje co potrzeba by skutecznie wyczyścić powierzchnie. Skoro myjnia jest bezdotykowa i nie ma tam mechanicznej pracy szczotką/rękawicą (poza oczywiście ciśnieniem wody) to jasne, że któryś z pozostałych czynników jak czas, temperaturę czy agresywność chemii
  • Odpowiedz
  • 363
Nie no, nie ma to jak Polska szkoła marketingu i relacji z klientem. "Towar dotknięty uznaje się za sprzedany", "zwrotów nie przyjmujemy". Serio gdyby nie taki zachód, ustawy to nic by się nie zmieniło. Bo jak widać polski przedsiębiorca potrafi tylko to co wkleił OP
  • Odpowiedz
@Megasuper: specjalnie to robią. Grzanie wody do niższych temperatur mniej go kosztuje, dodatkowo przy chłodniejszej wodzie gorzej schodzi brud i trzeba dłużej czyścić, co za tym idzie musisz więcej wrzucić do maszyny. To że inni mieli wywalone i mu się udawało nie znaczy, że wszystko jest cacy. Dobrze zrobiłeś!
  • Odpowiedz
@Megasuper: Grzej temat. Ja też niejednokrotnie myłem w Warszawie na myjniach Ehrle i na niektórych z nich widać że oszukują. Niedogrzana woda, słaba chemia, a czas na liczniku ucieka jak szalony.
  • Odpowiedz