Wpis z mikrobloga

@Redicle: Wszystko fajnie i wszystko prawda, ale jak ktoś za tym tęskni to tak uwielbiana tu przez wszystkich posłanka Filiks na swojej komisji przesł#!$%@? podobnie. Pytanie 5min wraz ze swoimi wywodami, a na odpowiedz 2 sekundy. W sumie w sam raz na "nie pamiętam".
  • Odpowiedz
@szarzujacyzajaczek: ja widziałem jak tendencyjne są te pytania i przewijałem je bo nie mogłem z zażenowania ale chętnie napisze tvpo bo po uzywa TVP do swojej propagandy, nie tak masowej i nachalnej ale używają
  • Odpowiedz
Pamiętacie tę mistrzowską debatę, w której pytanie trwało dłużej niż odpowiedź, było postawione z tezą i wychwalało ówczesny rząd Prawa i Sprawiedliwości oraz krytykowało opozycję z Unią Europejską na czele?


@Redicle: zadałeś właśnie dokładnie takie pytanie xD
  • Odpowiedz
Wszystko fajnie i wszystko prawda, ale jak ktoś za tym tęskni to tak uwielbiana tu przez wszystkich posłanka Filiks na swojej komisji przesł#!$%@? podobnie. Pytanie 5min wraz ze swoimi wywodami, a na odpowiedz 2 sekundy. W sumie w sam raz na "nie pamiętam".


@starycap: nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale przesłuchanie to z lekka co innego niż debata
  • Odpowiedz
@Bumelante: Będzie? Już to przewidziałeś? Piszesz dyktowany politycznymi sympatiami i antypatiami czy z czegoś konkretnego wnioski wyciągnąłeś?
  • Odpowiedz