Wpis z mikrobloga

It's over dla huopa


@PolishPsycho: It's over to powinien być faktycznie. Ale za niedostrzeganie tego, że ta dziewczyna sobie jaja robi zwyczajnie. Laska mówiąc o dużych czarnych penisach mało centralnie śmiechem nie wybucha.
Tak tak, klepią się z murzynami w akademikach to też tak dla jaj tylko robią.


@SPACE_MARINE: Myślałem, że internetu w Choroszczy możecie korzystać tylko 2 godziny dziennie jak zjecie podwieczorek pod okiem pielęgniarki. Czyli twoim zdaniem mężczyźni nie uprawiają seksu z czarnoskórymi kobietami lub ogolnie z innego kraju (to, że to nie ruchałeś nie znaczy, że każdy).
@PolishPsycho uwielbiam jak przychodzi ten łeb co mu odpowiedziałeś, to jest typ typu wszystko wiem lepiej, już chyba 3 raz w tym tyg na tym tagu doznaje kompromitacji, w sumie na każdym tagu go kompromitują xD przepraszam,dziś poniedziałek i już odhaczone znowu ʕʔ
@SPACE_MARINE Na pewno nominalniemniej gdyż murzyni są bardziej protekcjonarni, i dają mniej wolności swoim kobietą ale jest podobnie. Ameryka to nie Polska że za samo bycie czarnym nawet manletem z jaskini z małym penisem dostajesz 100% do zaruchania.
Na pewno nominalniemniej gdyż murzyni są bardziej protekcjonarni, i dają mniej wolności swoim kobietą ale jest podobnie


@Wodowy11: Nie wiem co ty do mnie piszesz, możesz po polsku? Mniej ale podobnie? Protekcjonarni, dlatego co druga czarna matka jest samotna? Mniej wolności dlatego największy odsetek prostytutek jest wśród czarnych kobiet? OM, na końcu, nieuku.