Wpis z mikrobloga

@GG99: JuΕΌ wiadomo. W piΔ…tek byΕ‚a jeszcze konsultacja z Landami i nie zgΕ‚oszono proΕ›by o powoΕ‚anie komisji mediacyjnej. TakΕΌe od 1 kwietnia i posiadanie i sadzenie jest legalne :)
@M83_: wytΕ‚umacz mi czemu w Zgorzelcu parkingi #!$%@? niemcami robiΔ…cymi zakupy w sklepach po polskiej stronie skoro u nich jest wszystko taniej?
@M83_: A potem człowiek widzi te ceny totalnie #!$%@? przez podatek cukrowy i rzygać się chce. Nawet inflacja nie #!$%@?ła tak cen coli jak ten podatek, co to miał na celu "walkę z otyłością", a objął nawet napoje ze słodzikami. Mało tego w normalnych napojach mieszają słodziki z cukrem i te napoje teraz smakują #!$%@?.
@Hylfnur: bo takie rzeczy jak cola, haribo, nutella, czekaldki milka potrafia byc taΕ„sze w Niemczech ale duΕΌo produktΓ³w w Polsce jest taΕ„szych nie wiem masΕ‚o, miΔ™so, warzywa.
bo takie rzeczy jak cola, haribo, nutella, czekaldki milka potrafia byc taΕ„sze w Niemczech ale duΕΌo produktΓ³w w Polsce jest taΕ„szych nie wiem masΕ‚o, miΔ™so, warzywa


@Olbor: masΕ‚o i miΔ™so tak, warzywa nie - robiΕ‚em ostatnio zakupy w PL i w zaleΕΌnoΕ›ci od produktu albo droΕΌej albo ta sama cena. No i my ciΔ…gle mamy 0% VAT a u nich jest juz z podatkiem.