Wpis z mikrobloga

Czy kobieta ma do zaoferowania coś więcej niż tylko wygląd?

Wpis będzie bardziej skrótem myślowym, bo nie chce mi się rozpisywać, ale mam nadzieje, że każdy zrozumie o co mi chodzi.

Zaznaczę też, że daleko mi do bycia kimś skrajnie wkręconym w jakąkolwiek pigułkę(niebieską/czerwoną/czarną) nawet średnio wiem która jest dokładnie od czego xd.

Gdzie nie spojrzysz wszystkie kobiety które odnoszą jakiś rodzaj sukcesu w "mainstreamie" są obiektywnie dla większości ludzi "atrakcyjne dla oka". Piosenkarki, Aktorki, Influencerki. O kobietach w sporcie głównie też słyszę tylko jeśli jest atrakcyjna. W zeszłym roku o tej co rzucała dzidą(Polka), w tym roku jakaś taka w tatuażach lekkoatletka(Polka) i taka piłkarka z Aston Villi(Już nie Polka).

Tak przekładając to na życie to nie widzę logicznego sensu, żeby chłop miał spędzać dobrowolnie czas z jakąś kobietą jeśli nie jest dla niego atrakcyjna lub nie ma w tym interesu.(Tak jak np. z kolegami się spotykasz by po prostu miło spędzić czas).

Nie będę poruszał relacji damsko damskich bo nie jestem ich uczestnikiem, ale często wydają się one też fałszywe i nieszczere i istnieją dopóki jedna dziewczyna nie znajdzie chłopaka. (ALE ZAZNACZAM, ŻE TO TYLKO MOJA SUBIEKTYWNA OBSERWACJA).

Mam wrażenie, że jest to strasznie przykre z perspektywy kobiet. Które dostają masę zainteresowania ze świata a im są starsze tym coraz bardziej każdy ma je w dupie i nikogo nie obchodzą.

Gdybym miał to skrócić jeszcze bardziej to bym powiedział, że wygląd kobiety jest niesamowitym game changerem nawet w dziedzinach gdzie teoretycznie nie powinien mieć żadnego znaczenia.

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #niewiemjaktootagowac #gownowpis
  • 26
@sumoch0j:

Np. taka Iga Świątek, nie jest za specjalnie ładna

Myślę, że sporo osób może się z Tobą nie zgodzić + mówiłem tu o "atrakcyjności dla oka" bo zawsze przyjdzie ktoś i powie "max 3/10" xd.

Na pweno nie zgodzę się, że im są starsze tym każdy ma je w dupie, na pewno nie w tym kraju cucków, może po 50 już tak

No to zależy co robią, żeby atrakcyjność utrzymać.
@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania kobiety mają swój "prime time" głównie w wieku rozrodczym, a wystarczy że zajdą w ciążę i to skutecznie spowolni lub nawet zatrzyma ich dalszy rozwój (czy to w sporcie czy biznesie). Dlatego też spada dzietność, bo kobiety wiedzą z jakim ryzykiem wiąże się ciąża, jeżeli ojciec nie jest topowym dostarczycielem zasobów.
@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania: kobiety maja do zaoferowania niby 2 aktywa: seks i zalozenie rodziny (urodzenie dzieci) ale tak naprawdę to zero

Co do seksu, to tajemnica poliszynela jest fakt, ze po slubie (a zwlaszcza po urodzeniu dziecka) żona odcina mężowi seks

Co do zalozenia rodziny to polecam przeanalizowac statystyki rozwodow, kto czesciej wnosi o rozwod (kobiety) i z kim po rozwodzie zostaja dzieci oraz fakt, iz alimenty sa przyznawane na podstawie mozliwosci zarobkowych