Wpis z mikrobloga

  • 0
@Devcio: tak a o co chodzi? przecież każdy moloch - isp wali konia do tego jak zajebisty ma internet mobilny, no to przetestowałem i taki wafel. Do dupy z takim internetem "mobilnym"
@mati1990: Fizyki nie oszukasz, jak znajdziesz sobie stacjonarne miejsce z dobrym sygnałem to będzie działać zajebiście(o ile bts nie #!$%@?), w ruchu się tego nie da zrobić, jeszcze niech niedajboże się przepina pomiędzy btsami bo ma podobne sygnały to już w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
streaming youtube/twitch =/= streamowaniu gier
w pierwszym zawsze możesz mieć jakiś bufor w drugim nie masz w ogóle miejsca na to
  • 0
streaming youtube/twitch =/= streamowaniu gier

w pierwszym zawsze możesz mieć jakiś bufor w drugim nie masz w ogóle miejsca na to


@Devcio: wiem jak to działa ale z opisów orange i pozostałych wynika że jest tak zajebisty internet w polsce i cisną w 5g to rozumiem że na tyle ogarnęli lte i działa w perfekcyjny sposób że mogą sobie na to pozwolić. 3g było gównem którego nie załatali, zrobili lte które
@mati1990: nie wiem jakim cudem twierdzisz ze lte nie jest lepsze od 3g, te dwa standardy dzieli przepaść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3g wyłącza się żeby zrobić więcej miejsca dla 4g/5g na tych samych częstotliwościach

gdzie w opisie orangowym będziesz miał twierdzenie że masz zawsze niskie pingi i nigdy nie utracisz żadnego pakietu poruszając się w terenie xD
  • 0
zawsze niskie pingi i nigdy nie utracisz żadnego pakietu poruszając się w terenie xD


@Devcio: nigdzie ale nikt mi nie zabroni tak tego traktować, zamiast pchać się w 69g niech zrobią porządne lte. stałe, nie przerwalne 10-20mbs jest wystarczające, to jest zastosowanie internetu mobilnego. Zawsze i wszędzie taka sama prędkość
  • 0
i bts na każdym drzewie dla każdego! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Devcio: to zamiast rozwijać prędkość niech się skupią na zasięgu i stabilności łącza? cyferki cyferkami co mi z tego jak użyje w 5 pkt w polsce.
@mati1990: a dlaczego maja się skupiać nad tym czego potrzebuje jakiś randomowy Mirek z internetu zamiast nad tym jak przepchać więcej danych do większej ilości klientów.
  • 0
@Devcio: bo ludzie nie siedzą na dupie, w domach mają światłowód. przemieszczają się codziennie, w drodze do roboty nie używam radia a spotify czy oglądam filmy na netflixie. i teraz fajnie było by wsiadasz do auta pociągu, odpalasz gamepassa i pykasz w drodze nad morze czy do rodziny
  • 0
@Devcio: tak... i masz 2 komputery:
handheld za 3-4k + pc za 15 z rtx 4080

no jest jeszcze onexplayer x1 co ma oculink i i7 155h ale nie ma/nie mogę znaleźć testów jak spsuje się taki zestaw z rtx 4080 pod oculink. wychodząc z domu odpinasz 2 kable wracając 3 min roboty i na nowo masz kompa pod 4k tylko jak to w rzeczywistości się sprawdza
@mati1990: po co Ci 4080 w pociągu/aucie xD zresztą czym i jak ty chcesz to zasilić wtedy, nie po to są handheldy typu rog ally/steamdeck żeby nosić ze sobą dodatkowe zasilacze i gpu.
  • 0
@Devcio: nigdzie nie powiedziałem że chce w pociągu rtx4080, wręcz dokładnie opisałem: "wyciągnę 2 kable i wracając w z roboty 3 min ..."
chodziło mi o łatwo konwertowalny system handheld + wydajna stacjonarka w "jednym"