Wpis z mikrobloga

@Runaway28: jego sytuacja nie ma znaczenia bo puenta posta jest taka że posiadanie cipy to easy mode (ale odkrycie) wiec plus sie należy każdemu kto nie jest cuckiem tylko mówi jak rzeczywiście sprawy sie mają
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no powinni, bo skoro całe pokolenia uczyli, że życie wygląda inaczej i kobieta jest zawsze na piedestale (bo jest biedna i pokrzywdzona), to teraz niech wezmą odpowiedzialność za zniszczenie rynku matrymonialnego i życia ludziom.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Jestem kobieta z biednej rodziny bez perspektyw, mam 30 lat. Wszystkie kobiety w mojej rodzinie są w czarnej d, bo schemat ten sam co u ciebie (bieda, zlewka na edukacje, złe wzorce), a dodatkowo bezmyślne podążanie za tym, co los przyniesie. To się kończy tak, ze albo przekreślająca wszystko ciaza w bardzo młodym wieku i życie u boku patusa i praca na kasie, ochronie albo inna równie przyjemna.
  • Odpowiedz