Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy!
Mam problem z oknem w sypialni bo nie da się go zamknąć.
Link do galerii: https://ibb.co/album/N2r8BF
Coś jakby blokowało w lewym górnym rogu (aczkolwiek nie jestem pewien). Już raz miałem ten problem, ale zgłosiłem landlordowi i "naprawili" tak, że za kilka dni teraz znowu się zepsuło. Po naprawieniu klamka chodziła dosyć ciężko, ale przynajmniej dało się otwierać i zamykać. Tym razem i poprzednim zepsuło się gdy okno było otwarte przez dłuższy czas. Jak otwierałem tylko na chwilę to było ok. Okno otwiera się do zewnątrz (mieszkam w #uk ).

Jak mogę to samemu naprawić, a przynajmniej zamknąć? Jest weekend i w dodatku późno więc landlord przy dobrych wiatrach naprawi mi to dopiero w poniedziałek, a trochę zaczyna pizgać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#budownictwo #mieszkanie #remont #remontujzwykopem #patodeweloperka
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@mielonkazdzika: Niestety nic. Okno zamyka się do takiego momentu co już ten przycisk całkowicie jest przysłonięty i później jakby coś blokuje w lewym górnym rogu (czyli od strony klamki). Próbowałem też zamykać w różnych pozycjach klamki, ale to raczej nie to bo nic nie dało
  • Odpowiedz
  • 0
@mielonkazdzika: Tak. Próbowałem wszystkie kombinacje z trzymaniem guzika i nic. Tak teraz widzę, że to okno wygląda jakby było lekko zbyt w lewą stronę bo nawet zakładając że teraz by się zamknęło to klamka jest w miejscu że albo zawadzi w drugą połowę okna albo będzie minimalnie obok. Załączam zdjęcie jak to wygląda. Więc wydaje mi się że jakby okno trochę się przesunęło w lewą stronę co ma sens bo wtedy
Deprarept - @mielonkazdzika: Tak. Próbowałem wszystkie kombinacje z trzymaniem guzika...

źródło: IMG_20240323_223853

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@mleko3-2procent: Dobra zostawię to jednak do poniedziałku bo zaraz to okno by mi całkiem wypadło xD Materac póki co przeniosłem do salonu i czekam na landlorda. Mam nadzieję, że tym razem nie zrobi tego na #!$%@? bo nie chce mi się co chwilę przenosić materaca do salonu xD
  • Odpowiedz