Wpis z mikrobloga

Mirasy mam rezerwację w dwóch inwestycjach i muszę się zdecydować na którąś.
Wada jednej z nich to okna i balkon centralnie skierowane na magazyny, gdzie jest dużo ciężarówek i rozładunek/załadunek towaru. Odwiedziłem to miejsce o losowej porze dnia w tygodniu i w sobotę i dużo ruchu nie było, ale możliwe, że akurat tak trafiłem. Ale rozładunek paleciakami faktycznie niósł się. Ulica portowa jak ktoś mieszka w #krakow

Ktoś mieszkał w tego typu lokalizacjach? Jest to uciążliwe bardziej niż ruch samochodów na ulicy?
Okolica możliwe, że się zmieni i te magazyny niedługo zostaną zastąpione mieszkaniówką, ale ciężko powiedzieć czy to kwestia 2 czy 10 lat.
6 piętro.

W drugiej inwestycji mam problem taki, że blisko ulicy (nie jakaś ruchliwa, raz na kilkanaście sekund samochód przejedzie z 40km/h) + wszędzie są ogródki przy parterowych mieszkaniach, gdzie ludzie lubią zostawiać ujadające kundle i #!$%@? na sąsiadów, mam tak tu gdzie mieszkam i #!$%@? idzie dostać.

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci
nick230 - Mirasy mam rezerwację w dwóch inwestycjach i muszę się zdecydować na którąś...

źródło: Screenshot 2024-03-23 at 17.38.03

Pobierz

Które brać?

  • Przy magazynach 28.9% (28)
  • Przy ulicy z ogródkami 71.1% (69)

Oddanych głosów: 97

  • 14
@nick230: To są dokładnie takie same mieszkanie w tak samo podobających ci się lokalizacjach? Te magazyny pobędą tam max 5 lat, a potem wybudują się kolejne bloki. I tam nie ma na parterze ogródków? Trochę zdziwienie, bo wszędzie się je teraz robi. Ulica wydaje się mniejszym problemem - ale nie wiadomo jak reszta warunków tj. metraż, piętro, układ, strony świata, cena i lokalizacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nick230 ja wybieram to z drugim kiblem. Serio, to ważne. No i tak jak mówiłam - droga wydaje się mniej uciążliwa. Chociaż to po prawej ma fajniejszy salon i większy balkon - dla mnie to by było ważne
@nick230: obie lokalizacje gowniane szczerze mówiąc. No i na tej Portowej śmierdzi i jest słaba komunikacja. Polecam Grzegorzki albo Zablocie.

Okolica możliwe, że się zmieni i te magazyny niedługo zostaną zastąpione mieszkaniówką


Wątpię.