Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ci ludzie, jak mówią o banderowcach i rzeźi wołyńskiej, to jakoś nie wspominają o zbrodni katyńskiej


@TrexTeR: Przynajmniej kacapy się przyznały w przeciwieństwie do ukrów co dalej nie widzą swojej winy i czczą oficjalnie Pidera Bandere i reszte tego banderowskiego ścierwa co mordowało niewinnych ludzi. Tego już nie wspominacie co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Blaskun No, bo Polacy też zawsze byli tylko kochającymi sąsiadami. Skończcie gadać o tej przeszłości, to już nie ma znaczenia. Liczy się to co jest teraz.
  • Odpowiedz
Skończcie gadać o tej przeszłości, to już nie ma znaczenia


@Savvv: ma jeśli ktoś na tej przeszłości buduje teraźniejszość jak Ukraińcy. Daj jakiś przykład Polaków co popełniali podobne zbrodnie na podobną skalę, a teraz się tym szczycą i wychwalają zbrodniarzy jak bohaterów.
  • Odpowiedz
po czym wasz kochany wódz


@Gartarr: Fajnoukraku/Saszka pls. To, że przypomina się czarne karty Ukraińców z których do tej pory się nie rozliczyli i nadal udają, że wcale nie ma problemu, ba nawet budują na tym swoją państwowość nie robi z kogoś fana kacapii. Tylko w waszych urojeniach i trollerskich głowach takie coś się rodzi. Wiadomo mądrzejsza o tym nie wspominać, bo to niedobra jest, a po wojnie wszystko sięwyjaśni...
  • Odpowiedz
@TrexTeR teraz po tweeterze krąży spin, że za Katyń odpowiadają komuno-żydzi na współę z niemcami i Szanowni Rosjanie też mieli ciężko.

Już kilka "gaśnicowych" kont z taką wersją historii widziałem xd
  • Odpowiedz
@Blaskun Ja nawet słowem o Ukraińcach nie wspomniałem xD Obie strony nie rozliczyły się z przeszłości ale tylko jedna z nich zachowuje się jak przed 80 laty, i wcale nie mowa o Ukrach. Zresztą, my też mamy żołnierzy wyklętych, z których NIEKTÓRZY nie byli w 100% że tak powiem uczciwi wobec mieszkańców terenów na których działali.
  • Odpowiedz