Wpis z mikrobloga

Serwus! Pytanie do ludzi z kredytem hipotecznym w banku Milleniuk. Czy ktoś z Was korzystał może z wakacji kredytowych,le nie tych ustawowych, a tych wynikających z umowy z bankiem? Raz w roku można takie wakacje wziąć. Nie wydłuża się wtedy kredyt, a rata której w danym miesiącu nie spłacamy, rozbija się na resztę kredytu i delikatnie podbija raty. Zastawie czy po wzięciu tych bankowych wakacji, oprocentowanie na czas ich trwania wynosi 0% i czy można wtedy nadpłacać? #kredythipoteczny #bankmillennium #millenium #banki #bankowosc
  • 7
  • Odpowiedz
@Lesny_Chrust: 0% xd Nie znam twojej umowy ale oprocentowanie na 100% jest normalne, a jest duża szansa że nawet wyższe niż normalnie w tym okresie. Ciekawe też czy bank nie raportuje tego do biku
  • Odpowiedz
  • 0
@DeoLawson: Oprecentowanie na 100%? Mówimy chyba o dwóch różnych rzeczach. Przecież nawet w chwilowkach tak nie ma. A co do mojego pytania... Podczas rządowych wakacji kredytowych ludzie nadplacali kredyty bo nie było na czas ich trwania odsetek - nadpłacało się tylko kapitał.
  • Odpowiedz
  • 1
@powodzenia: W ogóle jak czytam teraz mój oryginalny post to mam wrażenie, że pisał go ktoś upośledzony. Widać, że zrobiłem to przed snem. Tak czy inaczej, jeżeli jakiś klient banku Millennium zna odpowiedź na moje pytanie, i zechce się nią podzielić to będę ukontentowany.
  • Odpowiedz
@Lesny_Chrust: W przeciwieństwie do ustawowych wakacji kredytowych w trakcie tych bankowych odsetki są naliczane według standardowego oprocentowania. Kapitał nie jest w tym czasie spłacany. Jest to bardzo niekorzystne finansowo rozwiązanie.
  • Odpowiedz