Wpis z mikrobloga

#halo #seriale Dużo fanów halo mocno krytykuje, serial sam byłem mocno sceptyczny, ale teraz mi się bardzo podoba, są pewne zmiany w stosunku do gier, ale mi nie przeszkadzają wątek szamanizmu kawan mi tak średnio się podoba ale jako całość serial jest super. Brakuje mi trochę więcej sci-fi, bitew okrętów, jakiegoś większego wątku przymierza i więcej samego master chiefa. Niestety tylko 8 krótkich odcinków, które są trochę przegadane, ale z niecierpliwością czekam na sezon 3.
  • 4
@robert7454: u mnie zielone światło na sezon 3. Oglądam dalej, co w dobie nowych seriali jest wyjątkiem.

W gry nie grałem. Trochę trąci myszka ale ma swoje momenty oraz potencjał. Jednak z tego co czytałem 3 sezon wcale nie jest pewny. Serial trafił do innej stacji która jest dużo mniejszym graczem. Na tyle małym że z tym serialem mają rekordy oglądalności w historii kanału. Nie stać ich na efekty specjalne. Wiec
@r5678: Nie jest pewny, bo jeszcze go nie zamówili ale z tego co widać, w internecie odbiór jest dość pozytywny i sama marka ma spory potencjał. Dziwi mnie tylko że ci ''hardkorowi'' fani są tak negatywnie nastawieni i wszystko im się nie podoba.