Wpis z mikrobloga

#pracbaza #praca #triggered

Jak mnie denerwuje to "witanie sie" z każdym w biurze. Ja przychodzę, mówię cześć i siadam i robie swoje. Inni z rigczem też tak robią. A zawsze znajdą się ameby które przechodzą CAŁE BIURO i każdemu podają smierdzącą rękę #!$%@? nic tak mnie ostatnio nie triggeruje jak te półgłówki które CODZIENNIE przychodzą i obmacują każdego po kolei.

Dzień w dzień, wiem że o tej godzinie przyjdzie ten debil i będę musiał iśc myć ręce bo ani zjeść śniadania ani nic.

Takich jest kilku codziennie, z 8 osób dzień w dzień chodzi po całej firmie i sie wita ręką no #!$%@? kto im za to płaci?
  • 28
  • Odpowiedz
  • 158
dzień w dzień chodzi po całej firmie i sie wita ręką no #!$%@? kto im za to płaci?


@LZBNZ: jeżeli to etat i są rozliczani godzinowo, to szef
  • Odpowiedz
@LZBNZ: o m g . Wyobraź sobie że dałem sobie za cel aby się w tym tygodniu przełamać i tak witać z ludźmi. Nie chciałem aby mnie brali za jakiegoś dzikusa :/ cały tydzień wchodząc do biura walczyłem ze sobą, aby nie wyjść na jakiegoś zadufanego neandertala i po za część i siad na dupie podać rękę tym obok których siedzę.

Teraz będę się schizowal że jesteś któryś z nich. No
  • Odpowiedz
  • 4
@Aleyou: dobra na początku dnia rozumiem, to jeszcze przeboleje.

Ludzie którzy siedzą dookoła i z którymi pracujesz cały dzień - spoko.

Ale #!$%@? randomy (pracuje w firmie 500 osób) kierownicy jakiejś pomniejszej linii którzy chodzą codziennie po biurach i z każdym się witają #!$%@? gdzie mój jedyny kontakt w życiu z nimi to właśnie podanie reki #!$%@? wie po co.

Takie bałwany potrafią przyjść nawet o 15 i się przywitać XD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

gdzie mój jedyny kontakt w życiu z nimi to właśnie podanie reki #!$%@? wie po co.


@LZBNZ: no po to, żebyś ty go pamiętał i żeby on ciebie lepiej zapamiętał. Kur#a kierownicy skracają dystans do wyrobników w biurze, zachowują się kulturalnie to ty się czepiasz.
  • Odpowiedz
@LZBNZ: jak widzę gromade chłopa to zawsze rzucam "siema i nie będę sie z każdym witał bo zad dużo was jest"
Miałem gościa w firmie co jeszcze z każdym na pożegnanie sie musiał pomacać xDD
  • Odpowiedz