Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wszystkie media rozpisują się o 100 konkretach, ile zrealizowali, ile nie, dlaczego tak mało. Tymczasem na mirko jak ktoś wspomni o realizacji obietnic:
- Uuuuuuu, konfedepisowcy!
- Wiadomo, że to nie było na poważnie!
- To konkrety KO, rządzi koalicja, więc nie można ich rozliczać! (XD)
- Jedyna ważna obietnica to odsunięcie PiS od władzy! (XD, XD)
- Jak na nich nie głosowałeś, to się nie wypowiadaj!
Lewacy przynajmniej mają dość honoru, żeby głośno domagać się aborcji (ale wiadomo, bez referendum - w końcu są najbardziej demokratyczni)
#polityka #100konkretowna100dni #neuropa
  • 25
  • Odpowiedz
- Uuuuuuu, konfedepisowcy!


@Shuwaks: bo realizację tych konkretów właśnie oni wypominają najczęściej.

- Wiadomo, że to nie było na poważnie!


@Shuwaks: wiele widziałem ale tego nie.

- To konkrety KO, rządzi koalicja, więc nie można ich rozliczać! (XD)


@Shuwaks: tego też nie widziałem.

- Jedyna ważna obietnica to odsunięcie PiS od władzy! (XD, XD)


@Shuwaks: uważam że to było słuszne, zwłaszcza po kwiku pisowców i konfederatów.

- Jak
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon:

bo realizację tych konkretów właśnie oni wypominają najczęściej.

A afery PiSu wypominali wyborcy ówczesnej opozycji. Dziwne, co nie?

wiele widziałem ale tego nie.

To jest używane przez tą część. która uważa "konkrety" za taktykę wyborczą służącą zbieraniu głosów naiwniaków. Podejrzewam, że to w większości najbardziej zagorzali wyznawcy Tuska, pewnie też członkowie partii.

tego też nie widziałem.

Często się pojawia, zazwyczaj pod postacią "Gdyby KO rządziła sama, to by wprowadziła, bo
  • Odpowiedz
A afery PiSu wypominali wyborcy ówczesnej opozycji. Dziwne, co nie?


@Shuwaks: nie, nie dziwne.

To jest używane przez tą część. która uważa "konkrety" za taktykę wyborczą służącą zbieraniu głosów naiwniaków. Podejrzewam, że to w większości najbardziej zagorzali wyznawcy Tuska, pewnie też członkowie partii.


@Shuwaks: no spoko - ja tego nie widziałem.

Często się pojawia, zazwyczaj pod postacią "Gdyby KO rządziła sama, to by wprowadziła, bo to są ich postulaty, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon:

Często się pojawia, zazwyczaj pod postacią "Gdyby KO rządziła sama, to by wprowadziła, bo to są ich postulaty, ale muszą dzielić władzę z 3D i lewicą, więc nie można wymagać spełniania obietnic".


@Shuwaks: spoko - ja tego nie widziałem.

Tak na szybko znalazłem komentarz tego typu:

mimo że nie Koalicja Obywatelska, jako druga siła w sejmie nie ma władzy?
  • Odpowiedz
Lewacy przynajmniej mają dość honoru, żeby głośno domagać się aborcj


@Shuwaks: Ja tam jestem, jak to mówisz, "lewak" i sprawa aborcji nie jest dla mnie najważniejsza. Do tego ciesze się, że Tusk nie zrealizował części swoich obietnic, jak dopłaty do kredytów, czy wyższa kwota wolna na pałę przy takich wydatkach. Cieszy mnie też to, jak obecnie rozwijają się sprawy w komisjach, może poza tą ze Sroką.

Ja rozumiem, że Tusk obiecał
  • Odpowiedz
@Shuwaks: ocho kolejny który nie ma nawet minimum godności żeby zawołać jak wkleja czyjąś wypowiedź, ale pomijając poziom jako reprezentujesz to w czymkolwiek się choć trochę mijam z prawdą?
Będę łaskawy i te urojenia o neuropie czającej się w lodówce również przemilcze
  • Odpowiedz
  • 0
@wstanczyk: Ja piję do tego, że jak ktoś wspomni na wykopie o realizacji obietnic to od razu wyskakuje jakiś wyznawca Tuska ze skrzekiem, że jak ktoś śmie w ogóle śmieć oczekiwać spełniania obietnic, na które czas sami sobie dali akurat 100 dni.
Wiadomo, że mało kto chce spełnienia wszystkich "konkretów", ale jak z jakimś się zgadzam i jest korzystny dla kraju to czemu mam nie wymagać spełnienia go?
Jeśli przy głosowaniu
  • Odpowiedz
  • 0
@Deska_o0: Nie wołałem cię, bo nie miałem zamiaru z tobą dyskutować, tylko pokazałem twój komentarz jako dowód na istnienie ludzi wymienionych w moim poście. A mylisz się w tym, że sugerujesz jakoby KO nie mogła spełniać swoich obietnic, bo nie rządzi samodzielnie. Tymczasem jest największą partią w koalicji, ma premiera i najwięcej ministerstw, a większość "konkretów" nie jest przedmiotem sporu w koalicji. O ile lewica jest przeciwna dotowaniu deweloperów, a 3D
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq:
1. Pisząc ''śmieszny obrazek" miałem bardziej na myśli kategorię, ale sam obrazek jak na prostego mema jest całkiem ok, taki na mały uśmieszek pod wąsem.
2. Bywalec patologicznych tagów nie będzie mnie pouczał o gustach.
  • Odpowiedz
1. Pisząc ''śmieszny obrazek" miałem bardziej na myśli kategorię, ale sam obrazek jak na prostego mema jest całkiem ok, taki na mały uśmieszek pod wąsem.


Kategoria to nie śmieszny obrazek, tylko durna pisowska propaganda dla Tobie podobnych prymitywów xD

2. Bywalec patologicznych tagów nie będzie mnie pouczał o gustach.


@Shuwaks to nie kwestia gustu, bo o gustach się nie dyskutuje, ale wybaczam Ci to niezrozumienie. Jesteśmy na innym poziomie intelektualnym więc to
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq: Tak, wypominanie Tuskowi jego własnych, hucznie ogłaszanych obietnic to durna propaganda.

Jesteśmy na innym poziomie intelektualnym

Tutaj masz 100% racji.
  • Odpowiedz
Tak, wypominanie Tuskowi jego własnych, hucznie ogłaszanych obietnic to durna propaganda.


@Shuwaks: tylko nikt kto #!$%@? o tych stu konkretach na niego nie głosował ergo nie ma mandatu do rozliczania go z jego obietnic. Możecie go sobie rozliczać z łamania prawa, tak jak uśmiechnięta koalicja pisowców.

Kolejnymi sprawami są oczekiwania wyborców którzy w pierwszej kolejności chcą depislamizacji kraju, prezydent który na zaprzysiężeniu rządu zapowiedział, że prezydenckie veto nie jest wymówką dla
  • Odpowiedz
Nie wołałem cię, bo nie miałem zamiaru z tobą dyskutować


@Shuwaks: czyli chciałeś tylko obgadywac za plecami pokazując poziom jaki reprezentujesz

nie słyszałem, żeby Zandberg groził zerwaniem koalicji


@Shuwaks: myślę że powodem tego może być prosty fakt który jak widać ci umknął, zandberg nie współtworzy rządu, nie jesteś bystry nawet jak na standardy konfedepisowcow
  • Odpowiedz