Wpis z mikrobloga

@Mowi: co oni odzyskali w jeden miesiąc. Zadłużenie kraju to odzyskanie pieniędzy? To ja idę do banku powiedzieć w nim, że chce kasę bo Tusk powiedział, że kredyty to odzyskiwanie pieniędzy.
Filmik spoko jak na dobrą propagande, ciekawie zrobiony, ładne proste zdania trafiające do odbiorcy. No ale żeby i w takim filmiku kłamać to już przesadza.
@jednorazowka: Hucpą to jest to, że PiS wziął ten kredyt, Polska musiała go spłacać a PiS celowo blokował te środki bo nie chciał spełnić podstawowego warunku, natomiast sądząc, że "się dogada" narzucił na Polskę bardzo duży bat.
Bo nie wiem czy wiesz, ale nasze kamienie milowe są dużo cięższe, niż Unia chciała, ale Morawiecki wpadł na pomysł, że jak obiecają więcej, to KE odblokuje KPO bez przywrócenia porządku w sądownictwie, a
To ja idę do banku powiedzieć w nim, że chce kasę bo Tusk powiedział, że kredyty to odzyskiwanie pieniędzy.


@Gozd: Jak chcesz analogie zastosowac to najpierw podpisz umowę kredytową, potem złam jej warunki tak abyś miał wstrzymaną wypłatę środków, zacznij spłacać raty, a po 2 latach napraw swoje uchybienia i dopiero zrealizuj wypłatę