Wpis z mikrobloga

@Mowi: To jest w ogóle zabawne, że pisowcy mają taki ból dupy o te 100 konkretów, bo KO nie rządzi samo, a to były tylko ich postulaty. Teraz muszą je dogadywać z TD i Lewicą, w dodatku mając maszynkę do wetowania za prezydenta. A mimo to nie wycofują się i w te 100 dni zrobili więcej niż jako ich wyborca oczekiwałem.
  • Odpowiedz
@Mowi

Chłop się tłumaczy, że nie zrealizował 100 konkretów bo wojna na Ukrainie, zostawiony bałagan poprzedniej władzy, wetujący prezydent.

Przecież ogłaszając te 100 konkretów na 100 pierwszych dni wiedział że wojna jest, że Duda prezydentem będzie nadal, że Pisiory zostawiły bałagan.

Ale i tak ludzie klaszczą jajami xD prętem to po waszych łbach on wali xD
  • Odpowiedz
Prętem po kratach, kwik konfederopisowców zwiększa się


@Mowi: chłop miał jaja i przyznał się, że te 100 konkretów nie da się zrobić w 3 miesiące. Każdy co ma powyżej 50IQ domyślało się, że nie jest to możliwe. Teraz polecam popatrzeć jak pisowcy rządzili przez 8 lat i nigdy taki materiał nie wyszedł z przyznaniem się do porażkiXD.
Końcówka widać, że typowo pod PR, ale bawi nawet
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@d4wid to jest poziom wyżej od pisowców. Tak samo przyznał w wywiadzie tła TVP, TVN i Polsatu, że wybranie dodatkowych sędziów TK też yloich błędem. Świniom z PiSu nigdy przez gardło nie przejdzie, że zrobili coś źle
  • Odpowiedz
@Dawul: Jakie kłamstwo? Byłem na miesięcznej dobrowolnej zasadniczej służbie wojskowej na przełomie stycznia i lutego a w marcu dostałem wyrównanie wraz z wypłatą za luty. Także łącznie zamiast spodziewanych 4200( kwota Netto przed podwyżką) za ten miesiąc służby otrzymałem 5300.
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria: w sądach do tej pory nie ma wypłat, mają być pod koniec tego miesiąca, a z kolei w skarbówce już wypłacono, więc nie jest prawdą, że wszędzie wypłacono podwyżki.
  • Odpowiedz
@Dawul: Dobrze wiedzieć. Wychodzi na to, że dużo zależało od danego ministerstwa. Stawki po podwyżce dla żołnierzy były określone w lutym, chyba pod koniec. Także czasu za dużo nie było ale się wyrobili. Z racji tego, że DZSW nie ma statusu zawodowego żołnierza i większość z nas skończyła przygodę z wojskiem po miesiącu szkolenia a więc przed wejściem w życie podwyżek spodziewałem się, że mnie ta podwyżka nie obejmie i
  • Odpowiedz
nie jest zwykły kredyt w banku. Przedsiębiorcy i rząd inaczej myślą o pozyskiwaniu pieniędzy


@XyzykDX: wiemy to bo każdy obywatel ma wgląd w całą tą umowę. To co dokładnie zostalonpodpisane. Czy wiemy to z mediów i od polityków?
  • Odpowiedz
pokaż mi bank, w którym dają kredyt na 0-2% lub chociaż na procent niższy od inflacji i będę tam przed tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: sam bym był obrzędach sobą. Jakie odzyskiwanie pieniędzy. O to mi chodzi. Co on odzyskał?
  • Odpowiedz