Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 22 marca 2024, jest to 82 dzień roku.

Imieniny Augusta, Bazylisy, Bogusława, Godzisława, Katarzyny, Kazimierza, Pawła - życzymy zdrówka ()!

Święta, święta: Międzynarodowy Dzień Wody (ONZ)Dzień Ochrony Bałtyku - i po świętach.

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 24.5°C, Słońce wstało o 07:48 a zajdzie 19:56. Dla porównania w Poznaniu jest 6.2°C, a Słonko będzie z nami od 05:49 aż do 18:10.

Cytat na dziś: Jeśli twoja chatka zupełnie zniknęła z powierzchni, nie narzekaj. Masz jeszcze spory zapas śniegu, z którym możesz zrobić, co chcesz.

Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @reyley: @kamilnowa: @Marinero1: @K00tek: @KKK1987:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 10
  • Odpowiedz
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi @lrllrlrr @RudzielecZakapowy

no dzien dobry dzis wolne w koncu jeny ale nie wyspalem spac poszedlem po 4 oglodalem star warsy clone warsy kocham star warsy clone warsy i oglodac i musze dokonczyc skladac lego helm komandor cody dzis dokoncze albo jutro nie wiem ostatnia torebka mi
Hansim33 - @micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurg...
  • Odpowiedz
@Hansim33: oficjalna nazwa to 'koktajl mleczny z kakao', 1,5% mleka, 0,5l kartonik, jakiś rodzaj szejku, ten napój, który wstrząsasz, otwierasz nakrętkę, zakręcasz z powrotem, po tym znowu trza trząść kartonik, bo z powodu trzęsienia mleko nasycone zostaje tlenem i zwiększa swoją obojętność. Kupowałem codziennie, ale zmniejszam spożycie cukru, z powodu nadwagi oraz w celu zapozanania się z innymi smakami, więc zrezygnowałem ze słodkich płynów.
  • Odpowiedz