Wpis z mikrobloga

Takie pytanie mam, może mądre może głupie.

#paczkomaty #inpost #allegro #orlen #dpd

Czy zdarzyło Ci się nie odebrać paczki z paczkomatu w wyznaczonym terminie?

  • Tak, czasami zapominam albo nie mam czasu 20.9% (9)
  • Tak, ale zawsze dokupuje dodatkowy czas 4.7% (2)
  • Nigdy, deszcze czy wilki jakieś zawsze odbieram 74.4% (32)

Oddanych głosów: 43

  • 5
@bwhite Zawsze mnie dziwi że ludzie czegoś nie odbierają, jak zamawiam to zwykle są przewidziane zakupy, na coś czekam i potrzebuje tego więc praktycznie większość odbieram tego samego dnia po kilku godzinach.

Chyba że kurier był wyjątkowo późno w paczkomacie to wtedy na drugi dzień, nigdy z własnej woli nie zostawiłem przesyłki.

Raz się zdarzyło że sprzedawca wysłał mi towar drugi raz to zadzwoniłem że coś się pomylili i kazali nie odbierać.
@bwhite: Raz musiałem kilka lat temu dymać w niedzielę do roboty, bo zamówiłem do paczkomatu koło niej i nie zdążyłem w piątek odebrać. Myślę sobie, nic się nie stało, 3 dni może leżeć, w poniedziałek odbiorę. A potem leci przypomnienie i szukam w internecie, że Inpost kilka miesięcy wcześniej zmienił czas na odbiór paczek z 3 dni na 2 xD. Od teraz zwracam na to jaki jest czas i powiem, że
@bwhite: @slander86 Kurier paczkomatowy here. Paka zamówiona na paczkomat który obsługuję, umieszczona w piątek i zapomniałem se odebrać, "a #!$%@?, odbiorę jutro". Przypomniałem sobie o niej w poniedziałek jak zrzucałem odbiory, elegancko opisana PP szła już do awizowni xD