Wpis z mikrobloga

Witanko, mam na sprzedaż praktycznie nową grę Zagniniona wyspa Arnak. Zagrana 1x, niestety nie podeszła tak jak myślałem więc puszczam dalej w świat, może komuś podejdzie. Cena 120 zł + KW (19 Paczkomat / 10 punkt DPD)

PS. Jakby ktoś chciał popróbować próbki fajnych perfum to zapraszam na straganik. Więcej info -> https://wykop.pl/wpis/74786279/witam-i-zapraszam-na-straganik-odlewam-od-2-ml-mwz

#gry #gryplanszowe #grybezpradu
Azure - Witanko, mam na sprzedaż praktycznie nową grę Zagniniona wyspa Arnak. Zagrana...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 11
  • 0
@Qullion: Gdzie masz za tyle? Na Planszeo najtaniej 155 zł + KW. Na allegro 150 zł z darmową wysyłką. U mnie 130 zł z wysyłką DPD za praktycznie nową grę.
  • 3
@Qullion: Szczerze to nie bardzo obchodzi mnie fakt że np na black friday była po 100 zł czy tam po ile, bo promocje są a potem ich nie ma. Patrzę na aktualne ceny + na to ile sam za grę dałem, a było to ponad 160 zł z wysyłką, także ma prawo chcieć za nią tyle ile wg mnie jest warta / opłacalna. :)
@Qullion: chłopie ale obecnie kosztuje ona 145, co z tego że kiedyś 126 kosztowała. Jak Bitcoina by ktoś za 1000$ sprzedawał to też byś mówił, że to drogo bo kiedyś było za 100$? No debil xD
@Kekoludek: tak i wszyscy mamy po 5 bitcoinów, że porównujesz planszówki do nich, no debil. Na tym tagu mało kto nie ma arnaka, za 120 zł to wiszą ogłoszenia używanych gier, za 130 zł można nową grę kupić, a i tak nie ma chętnych.
@Qullion: @Kekoludek 120+19 czy tam 120+10 to jest 139 lub 130. Nowa na amazonie 147 od ręki i 5% cashbacku albo regularnie nawet 15%, albo z "wybranego" sklepu z kodem INPOSTu -30zł i wychodzi to samo a nawet taniej. Wystarczy wystawić albo porównać z olx. I tak dało się ją kupić za 80-100zł kiedyś, a już się nie da ale niektórzy za tyle kupili i sprzedają w okolicach 100-110
@Kekoludek: ja chcialem z rodzinka, ale na poczatek wydawla sie troche skomplikowana i zaczynamy od lzejszych (nie mowie, ze jest trudna ale jednak do gry z mlodszymi dziecmi tak) - po instrukcji wydawala sie spoko