Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witajcie, nie będe się rozwijał napisze od razu- Jestem największym śmieciem i #przegryw . Siedze codziennie na tagu czytam wasze wypowiedzi, chcę zobaczyć czy inni mają gorzej i właśnie widzę....... Zamiast smutnych ludzi bez pieniędzy bez perspektyw bez rodziców z rozbitych rodzin widzę bananowe Oskie które niszczą celowo banknoty robiąc z nich samolociki, nie będe wymieniał po nickach tych osób ale każdy dobrze wie, że chodzi o osobę z awatarem z gościem na tronie pośród zielonej mgły. Nie wiem co ci ludzie robią, że mają takie pieniądze skąd biorą się tak wielkie pieniądze?? Dlaczego na tagu nie ma smutnych ludzi, wiecie kim jestem bo pisałem spod konta Mamut Z Wiertłem do którego oczywiście zapomniałem hasło, macie link do starego wpisu: https://wykop.pl/wpis/75123513/witajcie-jestem-wysoko-wrazliwa-osoba-mam-17-lat-a . Serdecznie dziękuje każdemu co dał mi plusa <3 Jeszczę żyje i mam zamiar iść na terapie. Powiedzcie mi skąd tacy ludzie się biorą jakim trzeba być #!$%@?, żeby takie coś robić mógłby się ze mną podzielić jeśli jest tak dobrym człowiekiem..... Dlaczego ludzie wstawiają na instagram podobne zdjęcia?? Z wycieczek sam byłem świadkiem jak koleżanka wypożyczyła auto do zdjęć.

#frajerzyzmln #mlm #pomocy #kiciochpyta #smierczyciewszystkie #smutnazaba #smutek #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3