Wpis z mikrobloga

@LubianyTyp: smiechy smiechami, ale mi raz laska 42lvl na pierwsze randce rykoszetem wypalila, ze za ostatnie 8k leci na wakacje z matka i bedzie tam robic fotki na insta i to moze rozrusza jej "biznes".

I dala mi do zrozumienia, ze to jej caly dobytek kilka razy, z daleka wygladala na typowa wyzsza laske z mokotowa
  • Odpowiedz
  • 3
@programista15cm

@LubianyTyp: smiechy smiechami, ale mi raz laska 42lvl na pierwsze randce rykoszetem wypalila, ze za ostatnie 8k leci na wakacje z matka i bedzie tam robic fotki na insta i to moze rozrusza jej "biznes".


I dala mi do zrozumienia, ze to jej caly dobytek kilka razy, z daleka wygladala na typowa wyzsza laske z mokotowa


Gołodupctwo to cecha naszych rodaczek. A i fakt, że duża część kobiet nie obchodzi
  • Odpowiedz
@LubianyTyp: @programista15cm ja raz krecilem z laska co miala 1500zł oszczednosci (i to gdy ją trochę namówiłem na oszczędzanie xD) laska mnie raz zhejtowała, że "ty to w ogóle zaradny nie jesteś" gdzie ja w jej wieku takie siano to sobie dorobiałem sprzedając drożej ksiązki używane itp xD
  • Odpowiedz
@ThirtyDoorKey: no dla kogos biednego z pewnoscia taki obraz ma zaradnosc, dla przedsiebiorczych lub bogatych z zalozenia to wyglada inaczej

Biedak jak widzi kogos w koszulce Guess to mysli ze bogaty
A bogaty jak widzi kogos takiego to wie, ze biedak
  • Odpowiedz
@programista15cm: To akurat prawda. Bogaty nie jestem, ale mając z takimi kontakt widzę że idą za tzw. quiet luxury, czyli dobrej jakości ubrania, dobra wełna, kaszmir itp, zwykle bez żadnego loga.

Poza tym nigdy nie rozumiałem fenomenu zakładania ciuchów z ogromnym logo firmy, co innego gdyby mi za to promowanie płacili, ale w innym wypadku to troche frajerstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz