Wpis z mikrobloga

#warszawa #zwiedzanie
Mirki w kwietniu wybieram się z synem lat 5 na czterodniową wycieczkę, plan zwiedzania mam taki mniej więcej ale może macie jakieś porady i zmiany w nim

Zastanawiam się nad światem iluzji czy warto tam zajśc? Nad muzeum domków,lalek i gier czy czasem nie jest to muzeum w którym wszystko jest za szybą więc marna atrakcja dla dziecka. No i nawet nie wiem skąd się wziął „u króla Maciusia” w moim planie, ale widocznie gdzieś cos słyszałem

No oprócz tego co w spisie to oczywiście trochę spaceru po parkach, starówce i ogólnego zwiedzania

Centrum Nauki Kopernik
Zoo
Muzeum Ewolucji
Świat iluzji ??
Muzeum Domków Lalek, Gier, itp.??
Muzeum dla Dzieci
U króla Maciusia ??
  • 9
@muak47: Nie za dużo jak na takiego malucha? Ja bym jakieś dwie duże wybrał, CNK to cały dzień, ZOO pewnie też sobie zarezerwuj dzień. U Króla Maciusia to po godzinie się znudzi pewnie. Idźcie sobie na spacer do Łazienek, weź orzeszki dla wiewiórek, jakieś nasionka dla ptaków, poszukajcie pawi, karpi, myszy i spacerkiem na plac zabaw - będzie zachwycony, całkiem spoko tam jest. Plac zabaw przy Poniatowskim też jest spoko i
@muak47: od czołgusiów oddziela cię plastikowy łańcuszek - nie wolno na nie wchodzić, fakt, ale jak kto ma długie łapy to da się dotknąć. Jest mega dużo sprzętu, jest np. An2 (kiedyś nawet można było sobie wejść do środka i usiąść w fotelu pilota). Prócz czołgów są samoloty, działa samobieżne, wielkie stare wojskowe ZIŁy (ciężarówki z różna zabudową), szmery bajery, helikopter Mi24... jeśli to nie podjara 5 latka to ja nie