Wpis z mikrobloga

lat nie są polskie produkty, a do upadku firmy to rękę przyłożył zarząd i komuchy ze znajomościami.

Mieszanie tego syfu z rolnikami to jest już manipulacja najniższych lotów, poproś o lepszy troll-materiał.


@LubieSzaszylkiZLublina: przecież produkują je w Lublinie przez firmę z Polskim kapitałem. Prawdą jest że Polscy rolnicy gardzą tym co Polskie. Im pachnie zachodnie traktory sprzęt samochody i pieniążki z zachodu.
  • Odpowiedz
@mleko3-2procent: Zawsze jak jakaś polska (NARODOWA) firma była prywatyzowana, to wielki lament, że wykupią i zamkną.
Bo co polskie to najlepsze.
Jak widać, ursusa nikt nie chce - taki jest dobry.
Sam się zamknie;)

Wiem, że było kilka takich prywatyzacji, gdzie firmę kupiła konkurencja i zamknęła, ale to się dzieje także i bez prywatyzacji.
Zresztą - jeśli mamy takich czempionów jak Sasin, to co się dziwić, że prywatyzacja poszła jak poszła.
  • Odpowiedz
@mleko3-2procent: Po pierwsze, ursus upadł jakieś prawie ćwierć wieku temu. Po drugie, polmot kupił znak handlowy żeby ukryć swoje machloje i taki był zamysł, żeby #!$%@?ć ten brand i na tym zarobić. Po trzecie - ciężko jest mi w całej historii "ursusa" znaleźć choć jeden ciągnik który byłby "polski" (lanz bulldog, zetor 4011, massey ferguson 255, zetor crystal 12045, branson 5025, hattat A110 4WD...) Po czwarte - jeśli ktoś chciał kupić
wojtoon - @mleko3-2procent: Po pierwsze, ursus upadł jakieś prawie ćwierć wieku temu....

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
@wojtoon gówno prawda. wrzucasz zdjęcie tureckiego hattata przebrandowanego na pol-mot h (następnie ursus seria h) i piszesz coś o chińczykach. 90% ciągników z serii c, czyli proste, mechaniczne ciągniki było produkowane w lublinie, a ursus w upadłości do dzisiaj trzaska przyczepy i prasy w dobrym mieście. skąd wy spece wzięliście te chiny?
  • Odpowiedz