Wpis z mikrobloga

@stormi nie do końca rozumiem twój proces myślowy, ale myślę, że dla twojego dobra psychicznego najlepiej zostać przy IG, OF czy innych mediach, z których korzystasz. Wykop to platforma nie stworzona do tego typu działań, ale skoro robisz to z pełną świadomością to zaczynam się zastanawiać czy nie jest to jakiś eksperyment społeczny oj wojtka.
@stormi nie wiem czy masz czy nie masz, przyznam, że mnie to mało interesuje. Dla sprostowania dodam, że OF pojawił się jako przykładowe medium i nie traktowałbym na twoim miejscu tego jako sugestia.
@PANCZLONEK stary, Ty wygladasz jak hagrid po piwie i przytyciu 50kg o czym do mnie gadasz


@stormi: Hagrid jest zajebisty. A co do ciebie to nic specjalnego. Poza leżeniem coś potrafisz? Co tu z tobą poza łóżkiem robić jak się w ten sposób na starcie reklamujesz ¯\(ツ)/¯
@stormi Zarzutka, ale odpowiem, że fajna dupa, ale potem jak ciśnienie zejdzie i by chłop chciał pogadać, to czar pryska ¯_(ツ)_/¯

Jak ktoś lubi takie głupie dupy do poruchania i #!$%@? potem za drzwi, to rzeczywiście, fajna przygoda