Wpis z mikrobloga

  • 1
@lronman pierwszy wpis: oczekuje się obecnie od nich dokładnie to samo, co od wielu lat się oczekiwało od kobiet. Jakoś nie zauważyłam, żeby częściej wyzywano mężczyzn, niż kobiety (samotne matki na przykład są tutaj hejtowane ciągle). Takie slogany jak "jesteś piękna " pojawiają się w reklamach kosmetyków, które najczęściej kupują kobiety. Są też reklamy dla kosmetyków skierowanych głównie dla mężczyzn i tam się chwali mężczyzn. Niestety w reklamach unisex dominują kobiety, ale
chciałeś zabłysnąć, ale nie wyszło. Mowa jest o dwudziestu procentach, a nie punktach procentowych. W jednym się zgodzę, powinien być egzamin na takich dzbanów jak Ty


@Ichaerbledd: A ja to bym raczej poćwiczył przekazywanie informacji, bo w sumie też miałem zagwozdkę czy chodzi o procenty, czy punkty procentowe xD
W 2023 roku śmierć w wyniku samobójstwa poniosły 5 233 osoby, wśród których było 4 404 mężczyzn (84,1 proc.).


@Szinako: I czemu to dowodzi? Kobiety po prostu są silniejsze psychicznie w dłuższym okresie, bo tak jest zbudowany ich mózg i jakoś przeżyją. Przezyja gwalty, ponizanie, bicie przez meza bo instynkt przetrwania bywa silniejszy. Oczywiście, że są słabsze fizycznie, dużo bardziej i częściej podniosą głos, że im źle niż facet. Faceci mają
@Ichaerbledd: Chciałeś zabłysnąć prostując @Falquan, ale sam chyba nie zauważyłeś, że dodając 20% z 84,1 do 84,1 i tak wychodzi powyżej 100. Tak więc kolega miał rację co do rozwiązania ale obliczenia były błędne. ;)
ale to wynika z tego, se chłopy nie szukają pomocy, nie przyznają się do lęków i niepewności, a o emocjach gadają tylko jak się najebią.


@hoRacy: iks de, spróbuj sam coś jakiejś kobiecie powiedzieć o choćby najmniejszych problemach, szczególnie z samopoczuciem to będziesz wiedział dlaczego chłopy nie szukają pomocy i się nie przyznają xDDD
  • 0
@Eremites o tym przecież mowie, o strachu przed okazaniem słabości. Mam 40 lat, zawsze mówię o emocjach, aż zanadto. Wiele razy się na tym przejechałem, ale to zależy czy po drugiej stronie wybierzesz mądrą, wnikliwą i empatyczną osobę, czy nie.
To tak jak z typiara że Szczecina co zwisała z okna, potem próbowała się wspiąć ale nie miała siły i bęc


@Harven: oglądałem to wiele razy i najsmutniejsze jest to, że ona przy przekręcaniu się popełniła pewien kardynalny błąd, bo zaczęła zwisać... a to była już droga bez wyjścia. Ona powinna tam siedzieć i poczekać na pomoc, lub przełożyć nogę na korytarz... no ale nie podumała, w sumie szkoda, bo "źle"
Faceci miedzy soba sa niby wspolczujacy, a jednak jeden drugiego potrafi zgnoic dla jakiegos poklasku otoczenia albo nie otworzy sie przed drugim, bo istnieje obawa, ze bedzie #!$%@? i lalusiem.


@XpedobearX: Współczujący są tylko ci, co nie gnoją się nawzajem, reszta to takie prymitywne bęcwały.
@Eremites:

iks de, spróbuj sam coś jakiejś kobiecie powiedzieć o choćby najmniejszych problemach


Ale dlaczego kobiecie? Skoro kobiety wzajemnie się wspierają i widać tego pozytywne skutki, to my również powinniśmy szukać wsparcia wśród własnej płci, a nie oczekiwać tego od kobiet, prawda?
@lronman: nikt Wam nie karze utrzymywać rodziny. Chodzicie X czasu z laska to chyba możecie określić jaka jest i podjąć jasna decyzję czy zakładać z nią rodzinę czy nie. Jeśli z góry wiecie że to roszczeniowy płatek śniegu to do kogo macie pretensje?
W 2023 roku śmierć w wyniku samobójstwa poniosły 5 233 osoby, wśród których było 4 404 mężczyzn (84,1 proc.).


To jest dramat. Rok w rok wymiera nam małe miasteczko. A wszystko z powodu braku miłości i wsparcia różowych pasków.