Wpis z mikrobloga

Taka prawda. Kobieta zawsze wybierze nadsamca alfa z ogromnym khutasem 25cm, nawet jeśli jest mniej inteligentny.
Mikrusy 18cm mogą zdobywać umiejętności, pieniądze, władze, mogą się dobrze ubierać i jeździć zajebistymi furami a na koniec i tak przegrają z wielkim Khutasem. Natura

#dickpill #redpill #blackpill #takaprawda #logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka #zwiazki #seks #mokebe #seksuologia #logikaniebieskichpaskow #tinder
Polacco00 - Taka prawda. Kobieta zawsze wybierze nadsamca alfa z ogromnym khutasem 25...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • 9
@psychol-denty Każda kobieta ma takie podejście. Zawsze wybierają najlepsze geny a słabszymi gardzą, mikrusy 18 cm nadają się do zarabiania i niańczenia dzieci a reprodukcją zajmuje się samiec Alfa z wielkim khutasem.
Genetyki nie oszukasz. Natura.
  • Odpowiedz
@Polacco00: no nie ... bo jak masz hajs to Ty wybierasz. Jak masz tylko #!$%@? to może Ciebie wybiorą. Subtelna różnica, ale bardzo istotna bo zmienia ośrodek decyzyjności, który sprowadza takie glonojady na ziemię. Niech sobie skacze po dużych knagach. Potem będzie biadolić że jest biedną samotną matką.
  • Odpowiedz
  • 6
@Desseres możesz wybierać jak masz hajs, ale jak przyjdzie nadsamiec Alfa z khutasem 25 cm to zawsze on zwycięży.
Kobiety nie kierują się logiką tylko emocjami i pociągiem naturalnym do samców alfa. Taki milioner z mikrusem może mieć nawet modelkę za żonę, ale nigdy nie zazna prawdziwej miłości. Kobieta musi poczuć kogoś w sobie żeby go pokochać. Natura
  • Odpowiedz
@Polacco00: @typowyWykopekMizogin @Desseres

Wy macie jakieś zainteresowania poza tymi bzdurami o rzekomych preferencjach kobiet co do wielkości przyrodzenia/koloru skóry faceta/ważności kości żuchwy nad pieniędzmi?

Z wami to tylko o roochaniu można rozmawiać, kobiety lubią seks ale w przeciwieństwie do was ich życie się wokół tego nie kręci a po seksie są w stanie dalej normalnie funkcjonować i prowadzić życie a nie wyłącza im system na 24h.

Banda zboczeńców z fiołem na
  • Odpowiedz
@Polacco00: Przecież ten profil to bait zrobiony przez jakiegoś cucka z fetyszem BBC. O dziwo, dużo tutaj na wykopie takich, co myślą bez przerwy o czarnych pałach i seksie czarnych z białymi babeczkami. Na zewnątrz będą to potępiać (podobny mechanizm jak kryptogeje), ale przeglądarka rozgrzana od filmików BBC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz