Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Milosz176: nie usprawiedliwiam Tuska tylko napisałem FAKTY. Takie same jak to że czarne jest czarne, białe jest białe, obecnym premierem jest Tusk a PIS zodobył największe poparcie wśród partii politycznych w ubiegłych wyborach.
nikt nie mówił że spełni 100 konkretów w 100 dni ponieważ te były obietnicą do spełnia w rządzie koalicji obywatelskiej a nie koalicji 15 października.


@aarahon: Przeciez pisowcy sa tak przyzwyczajeni do tego ze jak kaczor wyjdzie i pomyli netto z brutto to dostana netto byleby zamkneli pysk, ze nie rozumieja ze rzadzenie w koalicji wymaga kompromisow a nie realizowania kazdej obietnicy starego dziada, nie wazne jak glupia by byla xD
Pytam się takiego co Tusk dokładnie obiecał i okazuje się że Tusk obiecał zając się W SWOJEJ KADENCJI konkretami które obiecał a nikt nie mówił że spełni 100 konkretów w 100 dni ponieważ te były obietnicą do spełnia w rządzie koalicji obywatelskiej a nie koalicji 15 października.


@aarahon: Takiego fikołka to ja się serio nie spodziewałem xD
@lentilek: jakiego fikołka? Przecież to są fakty. Jeśli uważasz że jest tam choć jedno kłamstwo to możesz to wskazać. O ile masz odwagę bo wieli kryptopisowców zarzucało już mi fikołki i kłamstwa ale nie potrafili ich wskazać.
@aarahon: Spytam się inaczej, była chociażby próba wprowadzenia tych 100 konkretów? Jeśli tak podeślij mi głosowania w których koalicjanci się zbuntowali i nie poparli Tuska, wtedy możesz mówisz że nie dał rady przez tych złych koalicjantów XD Skąd wiesz że to byli "kryptopisowcy" Może to byli właśnie ci źli koalicjanci z lewicy albo Polski 2050 co przeszkadzają biednemu Tuskowi w realizacji 100 konkretów
Z bronieniem Tuska, że nie spełniono nawet 10% zapowiadanego przez niego planu


@lentilek: a jaki był plan?

Bo nie rządzi Koalicja Obywatelska tylko Koalicja 15 grudnia xD


@lentilek: to Ty napisałeś i ty to twierdzisz. Nie ja. Ja czegoś TAKIEGO nie napisałem. Napisałem podobnie ale nie to.

Szkoda jedynie że ma większość w tej koalicji.


@lentilek: Czy Koalicja Obywatelska ma większość bezwzględną w sejmie?

Właśnie wypadło 100 dni rządów
Spytam się inaczej, była chociażby próba wprowadzenia tych 100 konkretów?


@lentilek: tak. 8 już w pełni zrealizowano, 4 nie w pełni. Zostało 88.

Jeśli tak podeślij mi głosowania w których koalicjanci się zbuntowali i nie poparli Tuska, wtedy możesz mówisz że nie dał rady przez tych złych koalicjantów XD


@lentilek: Niestety, zadanie to zakłada że były to nieudane próby. Jeśli próby były udane to nie jestem w stanie wskazać zbuntowanych
@aarahon: Tak dla mnie to jest Król, Król Tusk , który obiecał 100 konkretów na 100 dni rządów. taki był PLAN. A że nie rozumiesz że właśnie mija 100 dni i nie spełniono nawet 10% obietnic obiecanych przez króla, no to nic.
bo wieli kryptopisowców zarzucało już mi fikołki i kłamstwa ale nie potrafili ich wskazać.


@aarahon: To nie są twoje słowa ? Chłopie kręcisz jak twój król xD

I nie wiem dlaczego miałbym mówić że nie dał rady przez złych koalicjantów.


@aarahon: To dlaczego nie dał rady wprowadzić 100 konkretów przez 100 dni jak obiecywał ?