Wpis z mikrobloga

chcę kupić gierke na #steam od piątku, ale ciągle mi odrzuca płatność, pobiera z konta a za chwilę zwraca. wczoraj już myslałam że sie udało, bo dostałam mejla że płatność przetwarzana, a w nocy dostałam mejla znowu że płatność odrzucona xD czemu? #gry
  • 47
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: Epic Games Store - konkurencyjna dla Steam platforma z grami, co tydzień rozdają tam darmowe gry, kiedyś była SOMA za darmo, no ale szanse że będzie ponownie są raczej niewielkie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

pisałam do banku to babka mi odpisała że po ich stronie jest wszystko okej i nie wie czemu steam nie odbiera płatnosci xD

To sprawdź limity wszystkich płatności na koncie, a jak
  • Odpowiedz
Epic Games Store - konkurencyjna dla Steam platforma z grami


Konkurencja, mocne słowa jak na epica xD

Nie korzystaj z keyshopów, kup bezpośrednio na Steam. Gry z keyshopów lubią znikać z kont xd


@Zgrywajac_twardziela: Są takie przypadki, ale to mały procent. Ja kupiłem tak setki gier i nigdy problemów nie miałem. Natomiast grę można akurat kupić z humble bundle, więc to legit sklep.
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje:

Konkurencja, mocne słowa jak na epica xD

Nigdzie nie napisałem, że to równy konkurent ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Są takie przypadki, ale to mały procent. Ja kupiłem tak setki gier i nigdy problemów nie miałem. Natomiast grę można akurat kupić z humble bundle, więc to legit sklep.

Humble bundle legitny, ale
  • Odpowiedz
Humble bundle legitny, ale jakieś g2a co tutaj polecają już niekoniecznie. Jak jest spora różnica w cenie to może i spoko, ale jak cena jednakowa to po co ryzykować?


Wiadomo, że jak cena podobna to lepiej na steamie, ale tutaj chodziło o płatność, więc trzeba szukać innego wyjścia.

Bierz na Steamie albo w Humble Store, omijaj keyshopy.


@Zgrywajac_twardziela: @kontodlabeki Ja tam osobiście nie straszę keyshopami. Po prostu się pilnować i nie
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje:

Wiadomo, że jak cena podobna to lepiej na steamie, ale tutaj chodziło o płatność, więc trzeba szukać innego wyjścia.

Ja wychodzę z założenia, że jak jest z czymś problem to trzeba go rozwiązać. OP(ka?) później może coś pilnie potrzebować przelać, i będzie taki sam blok, warto to ogarnąć jak jest okazja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Rzadko coś tu komentuje ale taki wysrywy o kradzionych kartach, o usuwaniu gier to tylko wyśmiać
Od dawna kupuje gry na keyshopach gdy są taniej niż na steam, głównie na Eneba ale też Kinguin i G2A się zdarzyło i nigdy przenigdy mi nic z konta nie usunęli nawet Resident Evil 4 Remake Deluxe kupionego w dniu premiery taniej o 40 zł niż sama podstawka na Steam
Jedyna sytuacja gdy nie
  • Odpowiedz