Wpis z mikrobloga

chcę kupić gierke na #steam od piątku, ale ciągle mi odrzuca płatność, pobiera z konta a za chwilę zwraca. wczoraj już myslałam że sie udało, bo dostałam mejla że płatność przetwarzana, a w nocy dostałam mejla znowu że płatność odrzucona xD czemu? #gry
  • 47
@MelvinHarris:

Rzadko coś tu komentuje ale taki wysrywy o kradzionych kartach, o usuwaniu gier to tylko wyśmiać

Od dawna kupuje gry na keyshopach gdy są taniej niż na steam, głównie na Eneba ale też Kinguin i G2A się zdarzyło i nigdy przenigdy mi nic z konta nie usunęli nawet Resident Evil 4 Remake Deluxe kupionego w dniu premiery taniej o 40 zł niż sama podstawka na Steam

Jedyna sytuacja gdy nie
w legitnym sklepie cyfrowym ryzyka nie ma wcale, więc wybór jest prosty.


@Zgrywajac_twardziela: trzeba tylko zapłacić 2-4x więcej.
Co do ryzyka to nigdy nie spotkałem nikogo komu by coś zniknęło z konta, sam też kupiłem kilkadziesiąt gier i nigdy nie było problemu nawet jak kupowałem całe konta ¯\(ツ)/¯
@Kajtosz:

trzeba tylko zapłacić 2-4x więcej.

Od samego początku w tym wątku jest mowa o tym, że w keyshopie jest taka sama cena za tę grę jak na Steamie XD

Co do ryzyka to nigdy nie spotkałem nikogo komu by coś zniknęło z konta, sam też kupiłem kilkadziesiąt gier i nigdy nie było problemu nawet jak kupowałem całe konta ¯\(ツ)/¯

Ja nie spotkałem nigdy nikogo kto został potrącony przez tramwaj, potrącenia