Wpis z mikrobloga

chcę kupić gierke na #steam od piątku, ale ciągle mi odrzuca płatność, pobiera z konta a za chwilę zwraca. wczoraj już myslałam że sie udało, bo dostałam mejla że płatność przetwarzana, a w nocy dostałam mejla znowu że płatność odrzucona xD czemu? #gry
  • 47
@kontodlabeki: Nie możesz raczej, to jakiś odgórny filtr jest, kiedyś miałem tak z jakąś płatnością zagraniczną(ale na pewno nie Steam) i mi musiała babeczka z supportu to odblokować. Niby względy bezpieczeństwa, że blokuje odgórnie zagraniczne podmioty żeby wysyłanie hajsu na scamowe numery kont blokować, czemu jednak na tej liście jest Steam od dawna dostępny na naszym rynku to nie wiem xD
Ewentualnie możesz mieć jakiś limit ustawiony na płatności bezgotówkowe(zazwyczaj jest
@kontodlabeki:
No ja Ci na 100% nie powiem jak to działa, ale wedle mojego doświadczenia to nie działa tak, że masz zablokowane wszystkie płatności zagraniczne tylko jest jakaś czarna lista rachunków bankowych, na którą w Twoim banku nie wiedzieć czemu trafiło konto Steama ( ͡~ ͜ʖ ͡°) U mnie to też był bodajże tylko 1 przypadek, gdzie przelewy na zagraniczne rachunki robię mega często ¯\(ツ)/¯