Wpis z mikrobloga

@bartd: a powiedz mi tak zupelnie serio, co ma zboze z ukrainy wspolnego z drogami ekspresowymi i wyjazdowkami z wroclawia? Co ma wspolnego z szara masa, ktora jedzie do pracy, szkoly, czy po prostu do miasta na zakupy?
Tu jest jakis punkt przerzutowy, jakies silosy, magazyny ze zbozem, moze przejscie graniczne?

A juz #!$%@? od lokalizacji.
Skoro siedzisz w temacie, to napisz jakis % produkcji zboza w PL stanowi to
  • Odpowiedz
@ciemnienie: ziomeczku, masz urzedy, masz sejm senat, masz miejsca w ktorych przebywaja politycy. Czemu nie tam?

Co ma przyslowiowy kowalski, #!$%@? z trzebnicy do wroclawia do pracy, czy na uczelnie, wspolnego ze zbozem z ukrainy, zielonym ladem i problemami rolnikow?
No #!$%@? dokladnie to samo, co set tysiecy innych wroclawian - czyli nic.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze:

a powiedz mi tak zupelnie serio, co ma zboze z ukrainy wspolnego z drogami ekspresowymi i wyjazdowkami z wroclawia? Co ma wspolnego z szara masa, ktora jedzie do pracy, szkoly, czy po prostu do miasta na zakupy?

Tu jest jakis punkt przerzutowy, jakies silosy, magazyny ze zbozem, moze przejscie
  • Odpowiedz
  • 10
Niski. Natomiast nie ma co oszukiwać, że u nas od dawna zamiast zrobić reformy w rolnictwie i sprawić, żebyśmy mieli mniej gospodarstw ale większych


@Darth_Gohan: To przecież też wyjdą protestować i blokować pół Polski przeciw tym reformom, bo rolnik nawet na jednym hektarze to jest rolnik i on ziemi nie odda ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@PurpleHaze ma tyle wspólnego, że większa część społeczeństwa będzie wywierać presję na polityków, czyli Ty i ja. Niektórzy się oburzą na rolników (na przykład Ty), a nie którzy będą
winić za tę sytuację osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy (na przykład ja).
  • Odpowiedz
winić za tę sytuację osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy (na przykład ja)


@pawel-wlodkowic: i co to zmieni?

Kto mial najwieksze poparcie rolnikow w wyborach przez ostatnie 8 lat, kto byl komisarzem do spraw rolnictwa przy UE, kto tak cisnal zielony lad nazywany wczesniej "reforma rolna XYZ"?

I co z tym teraz zrobic, bedziesz sie oburzal na partie ktora nie ma wiekszosci w sejmie, czy rzucal jajkami w partie rzadzaca?
  • Odpowiedz
  • 6
@qyk nie jestem Ukraińcem tylko #!$%@? obywatelem, pozdrawiam
@Iudex niech sypią, ale pod sejmem albo domami polityków. Popieram ich protest lecz nie w takiej formie.
@bartd tfu na rolników co zwykłym ludziom życie uprzykrzają
@archates oby szybko ich policja wyjaśniła
  • Odpowiedz
i co dało im blokowanie dróg w miastach?


@Limonene: Zmusiło rząd do pochylenia się nad problem.

: To przecież też wyjdą protestować i blokować pół Polski przeciw tym reformom, bo rolnik nawet na jednym hektarze to jest rolnik i on ziemi nie odda
  • Odpowiedz