Wpis z mikrobloga

@bartd: a powiedz mi tak zupelnie serio, co ma zboze z ukrainy wspolnego z drogami ekspresowymi i wyjazdowkami z wroclawia? Co ma wspolnego z szara masa, ktora jedzie do pracy, szkoly, czy po prostu do miasta na zakupy?
Tu jest jakis punkt przerzutowy, jakies silosy, magazyny ze zbozem, moze przejscie graniczne?

A juz #!$%@? od lokalizacji.
Skoro siedzisz w temacie, to napisz jakis % produkcji zboza w PL stanowi to sprowadzone
  • Odpowiedz
@ciemnienie: ziomeczku, masz urzedy, masz sejm senat, masz miejsca w ktorych przebywaja politycy. Czemu nie tam?

Co ma przyslowiowy kowalski, #!$%@? z trzebnicy do wroclawia do pracy, czy na uczelnie, wspolnego ze zbozem z ukrainy, zielonym ladem i problemami rolnikow?
No #!$%@? dokladnie to samo, co set tysiecy innych wroclawian - czyli nic.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze:

a powiedz mi tak zupelnie serio, co ma zboze z ukrainy wspolnego z drogami ekspresowymi i wyjazdowkami z wroclawia? Co ma wspolnego z szara masa, ktora jedzie do pracy, szkoly, czy po prostu do miasta na zakupy?

Tu jest jakis punkt przerzutowy, jakies silosy, magazyny ze zbozem, moze przejscie graniczne?


NIC.

Natomiast blokowanie biur poselskich albo innych cudów nic nie dało rolnikom.

Skoro siedzisz w temacie, to napisz jakis %
  • Odpowiedz
  • 10
Niski. Natomiast nie ma co oszukiwać, że u nas od dawna zamiast zrobić reformy w rolnictwie i sprawić, żebyśmy mieli mniej gospodarstw ale większych


@Darth_Gohan: To przecież też wyjdą protestować i blokować pół Polski przeciw tym reformom, bo rolnik nawet na jednym hektarze to jest rolnik i on ziemi nie odda ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@PurpleHaze ma tyle wspólnego, że większa część społeczeństwa będzie wywierać presję na polityków, czyli Ty i ja. Niektórzy się oburzą na rolników (na przykład Ty), a nie którzy będą
winić za tę sytuację osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy (na przykład ja).
  • Odpowiedz
winić za tę sytuację osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy (na przykład ja)


@pawel-wlodkowic: i co to zmieni?

Kto mial najwieksze poparcie rolnikow w wyborach przez ostatnie 8 lat, kto byl komisarzem do spraw rolnictwa przy UE, kto tak cisnal zielony lad nazywany wczesniej "reforma rolna XYZ"?

I co z tym teraz zrobic, bedziesz sie oburzal na partie ktora nie ma wiekszosci w sejmie, czy rzucal jajkami w partie rzadzaca?
  • Odpowiedz
  • 6
@qyk nie jestem Ukraińcem tylko #!$%@? obywatelem, pozdrawiam
@Iudex niech sypią, ale pod sejmem albo domami polityków. Popieram ich protest lecz nie w takiej formie.
@bartd tfu na rolników co zwykłym ludziom życie uprzykrzają
@archates oby szybko ich policja wyjaśniła
  • Odpowiedz
i co dało im blokowanie dróg w miastach?


@Limonene: Zmusiło rząd do pochylenia się nad problem.

: To przecież też wyjdą protestować i blokować pół Polski przeciw tym reformom, bo rolnik nawet na jednym hektarze to jest rolnik i on ziemi nie odda ¯\(ツ)/¯


@xfin: Zmienić coś w końcu trzeba. Dużo się pozmieniało w tym kraju i jak każda zmiana pewnie by trafiła na opór. Kwestia tego czy jakby to
  • Odpowiedz