Wpis z mikrobloga

@Yelonek: Tu chodzi o to, że auto same z siebie wie gdzie nie wjechać, a nie to że U-turn nie może zrobić. U-turn jest dość prostym manewrem i pewnie za niedługo będzie udostepniony.
@Yelonek: Dokładnie o tym pisze. Widać nawet na wielu filmikach, że próbuje to robić, ale nie może i od razu krzyczy o pomoc. Widać, że FSD ma sztucznie zablokowane U-turn, mimo tego, że w niektórych przypadkach udałoby się mu to zrobić. Aktualnie FSD jest trenowane end-to-end. Oznacza to, że posiada w sobie niejako dane i umiejętności dotyczące zawracania U-turn. Pewnie jest to nadal wadliwe czasem dlatego nie odblokują tej funkcji, ale
@varchar12: Nie powiedziałem, że nie. Tylko że jeszcze nie widziałem takiego manewru ze strony samochodu.

Pierwsza rzecz to to że wie, gdzie nie wjechać, to już było.
Druga rzecz samochód nie zrobił tego przez przypadek. Od początku planował tam zawrócić, więc to nie było żadnym zaskoczeniem. Zobacz na nawigację - punkt docelowy wymagał zawrócenia i nawigacja wysłała tam samochód. To też info dla @gonzo91.

EDIT: A nie - teraz widzę,
@mepps: No w punkt, tych słów mi brakowało :) Wstecznego nie może włączyć fizycznie, więc sie nie wycofa :D ale widać na niektórych filmikach, że się ustawia do U-turn, ale nie udaje mu sie bo sie kapuje, że nie może wstecznego włączyć no jest i help human help!