Wpis z mikrobloga

ale korci by kupic dooma z 1993 roku xd pograłem na necie i zagrałbym w full wersje steam z 60 klatkami i dodatkowymi poziomami, naprawdę miodnie się grało mimo iż to taki staroć, ale boje się że mi się znudzi dlatego się wacham, a poza tym boję się że jak kupie i mi się spodoba to będę żałował że nie kupiłem od razu całej kolekcji(1, 2, 64 i 3) i będę se pluł w brode, ciężkie jest życie chciwego janusza
#gry #steam #doom
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Chrystus: no grałem w przeglądarce xddd ale to nie jest 60 klatek i nie ma dodatkowych poziomów nie można modów instalować itp: posiadanie steam wersji to jednak to xd poza tym w trójke raczej nie pograsz na przeglądarce
  • Odpowiedz
  • 0
@Panjanpan: jak to działa? to jest w grze czy w osobnym folderze gdzieś xd w sensie ta 1 i 2 i mają dodatki taki jak master level w 2 i dodatkowy epizod w 1
  • Odpowiedz
@morgiel: po uruchomieniu gry wybierasz w co chcesz zagrać, ale nic nie stoi na przeszkodzie by wyciągnąć pliki z gry i wkomponować je w moda, ja tak zrobiłem z brutal doomem, w linku który podałem znajdują się informacje co wchodzi w skład zestawu
  • Odpowiedz